България завоюва четири титли и общо осем медала на еврошампионата по художествена гимнастика във Варна
България завоюва четири титли и общо осем медала на 42-о Европейското първенство по художествена гимнастика, което се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна. Националните отбори индивидуално и ансамбъл жени, както и индивидуално девойки спечелиха четири златни и четири сребърни отличия, заемайки първо място в класирането по медали. В първите два дни на шампионата девойките в състав Деа Емилова, Сияна Алекова и Александра Петрова взеха историческа първа отборна титла за България,…






