Григор Димитров се класира на четвъртфинал в Дъблин
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира на трева от сериите „Чалънджър“ 75 в Дъблин. В двубой от втория кръг в основната схема българинът надигра с 6:2, 6:3 представителя на домакините Конър Ганън. Срещата продължи час и десет минути. Срещата започна по отличен начин за първата ракета на България. Димитров направи ранен пробив, с който си осигури аванс от 3:0 гейма. В края на сета той…







