Марк Селби спечели Шампионата на Обединеното кралство за трети път
Марк Селби спечели Шампионата на Обединеното кралство за трети път в кариерата си и излезе еднолично на четвърто място във вечната ранглиста на носителите на титли от Тройната корона в снукъра. На финала в Йорк 42-годишният англичанин надделя над своя сънародник и настоящ №1 в джентълменския спорт Джъд Тръмп с 10:8. В първата сесия Веселяка от Лестър беше неудържим и поведе с 6:2, а в началото на вечерната сесия добави…









