Ансамбълът спечели и бронз на Световното в Щутгарт
Ансамбълът по художествена гимнастика спечели бронзови медали в съчетанието с бухалки и обръчи в Щутгарт (Германия). Българките в състав Михаела Маевска, Цветелина Найденова, Цветелина Стоянова и Християна Тодорова остана трети, след отборите на Русия и Италия. В съчетанието на ленти, момичетата на Ина Ананиева не успяха да стигнат до отличие, като завършиха четвърти. Вчера българските грации заслужиха среброто в многобоя. Така те изпълниха основната си цел – спечелване на олимпийска…

