Българска тенисистка на финал в Тунис
Българката Джулия Терзийска се класира за финала на двойки на турнира по тенис на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставените под номер 2 Терзийска и Клаудия Осте Ферер (Испания) победиха категорично третите в схемата италианки Лучия Брондзети и Анджелика Моратели с 6:2, 6:0 за 47 минути. Така двете ще се изправят в спора за трофе утре срещу водачките в схемата Ипек Сойлу (Турция) и…








