България е европейски отборен шампион в художествената гимнастика
България спечели отборната титла при жените, а ансамбълът остана на шесто място в многобоя на европейското първенство по художествена гимнастика, което се провежда в Двореца на културата и спорта във Варна. Националките Стилияна Николова, Ева Брезалиева при жените и София Иванова, Маргарита Василева, Магдалина Миневска, Емилия Обретенова, Рая Божилова и Магдалена Вълкова събраха от десетте си изигравания 277.600 точки. На второ място е Израел с 274.650 точки, а на трето…










