Александра Начева открива летния си сезон на турнир в Пловдив
Александра Начева ще даде старт на летния сезон със състезание на позната територия, която е и нейн дом. Най-добрата българска състезателка в тройния скок ще участва в на турнира „Пловдив“ на 23 май (събота). Надпреварата се организира от клуб Ботев-Пловдив със съдействието на БФЛА и Община Пловдив. Сред конкурентките на Начева ще бъде талантливата Анжелина Петкова, която вече си осигури участие на световното първенство за юноши и девойки до 20…










