Сребърен медал за България на европейското по спортна стрелба
България спечели сребърен медал на европейското първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие в Осиек, Хърватия. Отличието бе завоювано в дисциплината жени трио на 25 метра пистолет от състава на Антоанета Костадинова, Лидия Ненчева и Мирослава Минчева. Във финалния двубой българките отстъпиха пред тима на Унгария с 4:12 и останаха със сребърните отличия след силно представяне в надпреварата. Бронзовите медали бяха спечелени от състава на Украйна, който се наложи над…







