Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Дармщад – Ян Регенсбург (Диема Спорт 3)
14:30 часа (Англия, ФА Къп) Уолсол – Лестър (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, ФА Къп) Акрингтън – Лийдс (Диема Спорт 2)
15:00 часа (контрола) Левски – Джохор Дарул Такзим (Диема Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Майорка (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Торино (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Вердер – Волфсбург (Диема Спорт 2)
16:45 часа (контрола) Лудогорец – Динамо (Тбилиси) (Диема Спорт 2)
17:00 часа (Англия, ФА Къп) Саутхемптън – Блекпул (Нова Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Барселона (MAX Sport 4)
17:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Го Ахед Игълс (MAX Sport 1)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Кремонезе – Интер (MAX Sport 3)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Айнтрахт (Франкфурт) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Елче (MAX Sport 4)
20:00 часа (Англия, ФА Къп) Престън – Тотнъм (Диема Спорт 2)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хановер – Кайзерслаутерн (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Сампдория (Ринг)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Бетис (MAX Sport 4)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Монако (Диема Спорт 3)
22:00 часа (Англия, ФА Къп) Манчестър Юнайтед – Рединг (Диема Спорт 2)

БАСКЕТБОЛ
18:30 часа (Испания, Лига Ендеса) Фуенлабрада – Тенерифе (Диема Спорт)
19:00 часа (НБЛ) Академик (Пловдив) – Рилски спортист (MAX Sport 2)
22:00 часа (НБА) Филаделфия 76-ърс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
16:00 часа (Демакс лига) Варна ДКС – ЦСКА (b1b Box)
18:00 часа (НВЛ) Черно море – Марек Юнион-Ивкони (b1b Box)

ТЕНИС
10:00 часа Australian Open, финал, жени (Евроспорт 1)
13:15 часа Australian Open, финал, двойки мъже (Евроспорт 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шпиндлерув Млин, жени (Евроспорт 2)
11:25 часа (Биатлон) Европейско първенство в Ленцерхайде, жени (БНТ 3)
13:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Шпиндлерув Млин, жени (Евроспорт 2)
14:25 часа (Биатлон) Европейско първенство в Ленцерхайде, мъже (БНТ 3)
14:30 часа (Северна комбинация) Световна купа в Зеефелд, мъже (Евроспорт 2)
15:15 часа (Ски-скокове) Световна купа в Бад Митендорф, мъже (Евроспорт 1)
17:00 часа (Ски-скокове) Световна купа в Хинтерцартен, жени (Евроспорт 1)
18:30 часа (Фигурно пързаляне) Европейско първенство в Еспоо, жени (Евроспорт 2)
22:00 часа (НХЛ) Колорадо Авъланч – Сейнт Луис Блус (MAX Sport 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
18:50 часа (Формула Е) Световен шампионат в Дирия (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Голф) Hero Dubai Desert Classic (MAX Sport 2)
16:00 часа (Колоездене) Челънджър Майорка (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Shoot Out, четвърти кръг (Евроспорт 1)
21:00 часа (Бокс) Професионална галавечер в Лондон (MAX Sport 1)
23:00 часа (Голф) PGA тур, „Фармърс иншурънс оупън“ (Евроспорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.