Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
16:00 часа – Младежка купа на Азия 2022, финал: Узбекистан – Саудитска Арабия (Нова Спорт)
18:00 часа – Контролна среща в Австрия: Лудогорец – Блау-Вайс Линц (Диема Спорт 3)
22:00 часа – Испания, финален плейоф за класиране в Ла Лига: Тенерифе – Жирона (MAX Sport 4)
22:05 часа – САЩ, Мейджър Лийг Сокър: Атланта Юнайтед – Интер Маями (MAX Sport 3)

ТЕНИС
13:00 часа – Турнир за жени в Бирмингам (TV+ /Sport+ HD „Булсатком“)
15:00 часа – Турнир за мъже в Хале (MAX Sport 3)
15:30 часа – Турнир за мъже в „Куинс“ (MAX Sport 1)
16:30 часа – Турнир за жени в Берлин (TV+ „Булсатком“)
18:00 часа – Турнир за жени в Берлин (Sport+ HD „Булсатком“)

ВОЛЕЙБОЛ
16:00 часа – Лига на нациите (жени): Бразилия – Сърбия (MAX Sport 4)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа – Испания, Лига Ендерса (плейофи, финал, мач №4): Реал (Мадрид) – Барселона (Диема Спорт)

ФОРМУЛА 1
21:00 часа – Гран При на Канада (Диема Спорт 2)

ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА
9:55 часа – Европейско първенство в Тел Авив: финали на уредите (БНТ 3)
12:55 часа – Европейско първенство в Тел Авив: ансамбли, финали на уредите (БНТ 3)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа – Германски шампионат за туристически автомобили: 3 кръг, Имола, квалификация 2 (Диема Спорт 2)
12:00 часа – Moto 3: Състезание за Голямата награда на Германия (MAX Sport 2)
12:05 часа – Автомобилизъм: Порше Карера Къп (3 кръг, Имола, състезание 2 (Диема Спорт 2)
12:10 часа – Колоездене: Обиколка на Швейцария (Евроспорт 1)
13:20 часа – Moto 2: Състезание за Голямата награда на Германия (MAX Sport 2)
14:00 часа – Колоездене: Обиколка на Словения (Евроспорт 1)
14:15 часа – Германски шампионат за туристически автомобили (3 кръг, Имола, състезание 2) (Диема Спорт 2)
15:00 часа – Moto GP: Състезание за Голямата награда на Германия (MAX Sport 2)
16:00 часа – Световно първенство по плажен волейбол (RING.BG)
16:05 часа – Автомобилизъм: Трофей на Германския туристически шампионат (2 кръг, Имола, състезание 2) (Диема Спорт 2)
16:15 часа – Колоездене: Обиколка на Белгия (Евроспорт 1)
18:30 часа – Електрически туристически автомобили: Световна купа на Харама, финал (Евроспорт 1)
19:00 часа – Плуване: Световно първенство в Будапеща (БНТ 3)
21:15 часа – Световно първенство по плажен волейбол (RING.BG)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.