Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
16:15 часа (efbet Лига) Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
19:00 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Царско село (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Астън Вила (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Специя – Милан (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хофенхайм – Волфсбург (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Бърнли (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Лийдс – Уест Хям (Диема Спорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Аталанта (Ринг)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Брентфорд – Ливърпул (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Борусия (Дортмунд) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Еспаньол (MAX Sport 4)
19:45 часа (Нидерландия, Ередивизи) Аякс – Грьонинген (MAX Sport 3)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Ханза (Рощок) – Шалке 04 (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Верона (Ринг)
22:00 часа (Нидерландия, Ередивизи) Фейенорд – НЕК Наймеген (MAX Sport 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Монпелие Диема Спорт 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Олимпик (Лион) – Лориен (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
09:55 Бразилия – Камерун, Световно първенство по волейбол U-21  Б1Б Спорт
12:55 Бахрейн – Куба, Световно първенство по волейбол U-21 Б1Б Спорт
15:55 Канада – Русия, Световно първенство по волейбол U-21 Б1Б Спорт
18:55 Полша – България, Световно първенство по волейбол U-21 Б1Б Спорт

ТЕНИС
11:00 часа Турнир за мъже в Нур-Султан (MAX Sport 2)
15:00 часа Турнир за мъже в Метц (MAX Sport 2)
15:00 часа Турнир за жени в Острава (Sport+ HD)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (Испания) Барселона – Бреоган (Нова Спорт)
21:00 часа (Италия) Наполи – Олимпия Милано (Нова Спорт)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Формула 1) Гран При на Русия, трета тренировка (Диема Спорт 2)
14:50 часа (Супербайк) Световен шампионат в Испания (Евроспорт 2)
15:00 часа (Формула 1) Гран При на Русия, квалификация (Диема Спорт 3)
16:00 часа (Супербайк) Световен шампионат в Испания (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
9:15 часа (Колоездене) Световно първенство във Фландрия (Евроспорт 1)
13:15 часа (Колоездене) Световно първенство във Фландрия (Евроспорт 1)
15:00 часа (Голф) Ryder Cup (MAX Sport 1)
17:55 часа (Стрелба с лък) Световен шампионат в Янктън (Евроспорт 2)
22:00 часа (Колокрос) Серии в Рочестър (Евроспорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.