Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
18:45 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
21:00 часа (efbet Лига) Локомотив (Пловдив) – Левски (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Интер (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Сент Етиен (Диема Спорт 2)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Падерборн – Шалке 04 (Нова Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Еспаньол – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Бордо – Ланс (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Специя – Удинезе (MAX Sport 3)
16:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Нотингам – Кардиф (Нова Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Щутгарт (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Валенсия (MAX Sport 4)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Лийдс – Ливърпул (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Бохум – Херта (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Лацио (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Реал Сосиедад (MAX Sport 4)
20:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Арминия (Диема Спорт 3)
21:30 часа (Италия, Серия „Б“) Порденоне – Парма (Нова Спорт)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Лион – Страсбург (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Сасуоло (Ринг)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Селта (MAX Sport 4)

ТЕНИС
18:55 часа US Open (Евроспорт 2)
20:00 часа US Open (Евроспорт 1)
21:00 часа US Open (Евроспорт 2)
22:30 часа US Open (Евроспорт 1)

БАСКЕТБОЛ
19:30 часа (Суперкупа на Испания) Финал (Нова Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
17:00 часа (ЕП за мъже) Италия – Латвия (Ринг)
19:45 часа (ЕП за мъже) България – Германия (Ринг, MAX Sport 1)
21:30 часа (ЕП за мъже) Сърбия – Турция (MAX Sport 3)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
8:00 часа (WRC) Рали Гърция (MAX Sport 2)
10:40 часа (Мото GP) Гран При на Арагон, загрявка (MAX Sport 1)
12:00 часа (Мото 3) Гран При на Арагон (MAX Sport 1)
13:00 часа (WRC) Рали Гърция (MAX Sport 2)
13:10 часа (Автомобилизъм) Суперкупа на Порше в Италия (Евроспорт 1)
13:20 часа (Мото 2) Гран При на Арагон (MAX Sport 1)
15:00 часа (Мото GP) Гран При на Аратон (MAX Sport 1)
16:00 часа (Формула 1) Гран При на Италия (Диема Спорт)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
10:00 часа (КХЛ) Амур – Динамо (Москва) (Нова Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:55 часа (Ски-скокове) Лятна Гран При в Чайковски (Евроспорт 1)
12:30 часа (Кану-каяк) Световна купа в По (Евроспорт 2)
14:15 часа (Колоездене) Европейско първенство в Трентино (Евроспорт 1)
15:00 часа Световна купа по паркур в София (БНТ 3)
15:00 часа (Колоездене) Обиколка на Великобритания (Евроспорт 2)
15:00 часа (Голф) BMW PGA Championship (MAX Sport 2)
17:15 часа (Кану-каяк) Световна купа в По (Евроспорт 2)
18:00 часа (Голф) BMW PGA Championship (MAX Sport 2)
20:00 часа (НФЛ) Питсбърг Стийлърс – Бъфало Билс (MAX Sport 2)
23:20 часа (НФЛ) Канзас Сити Чийфс – Кливланд Браунс (MAX Sport 2)

ФУТЗАЛ
19:55 часа (СП в Литва) Литва – Венецуела (БНТ 3)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.