България излиза за втора победа на Евроволей в Пловдив

Снимка: bvf.bg

Женският национален отбор на България се изправя срещу Испания във втората си среща от група В на Европейското първенство по волейбол в Пловдив. Двубоят е днес, 21 август, като ще започне в 20:30 часа в зала „Колодрума“. Мачът ще бъде предаван пряко в телевизия Ринг.

Отличният старт и чистата победа над Гърция с 3:0 гейма на старта на шаммпионата, сега родните „лъвици“ излизат за втори пореден успех.

Победата ще е нова крачка към върха в класирането на нашата група, където вече се настани Полша с две победи. Момичетата на Иван Петков излизат да покажат увереност и класа и да трупат самочувствие преди решителните битки с Германия и Полша.

Тимът на Испания пък стартира в турнира със загуба от Чехия с 1:3 гейма в четвъртък.