Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
14:30 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Уензди – Нотингам Форест (Нова Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Ейбар – Алавес (MAX Sport 4, Sport+ HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Специя (MAX Sport 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Лийдс (Диема Спорт 2)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Суонзи – Дарби Кауни (Нова Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Елче – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4, Sport+ HD)
18:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Ланс (Ринг)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Кротоне – Интер (MAX Sport 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Фулъм (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Уеска – Реал Сосиедад (MAX Sport 4, Sport+ HD)
21:30 часа (Купа на Германия) Борусия (Дортмунд) – Холщайн (Кил) (Диема Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Беневенто (MAX Sport 3)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Астън Вила (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Ница (Ринг)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Осасуна (MAX Sport 4, Sport+ HD)
22:30 часа (МЛС) Хюстън Динамо – Лос Анджелис (MAX Sport 1)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
20:00 часа (НХЛ) Бостън Бруинс – Бъфало Сейбърс (MAX Sport 1)

ТЕНИС
12:00 часа Турнир за жени в Мадрид (F+, Sport+ HD)
14:30 часа Турнир за мъже в Мюнхен (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (НБЛ) Балкан – Берое (MAX Sport 2)
21:45 часа (Испания) Уникаха – Ховентут (Нова Спорт)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:50 часа (Мото GP) Гран При на Испания, трета тренировка (MAX Sport 2)
13:30 часа (Мото GP) Гран При на Испания, квалификация (MAX Sport 2)
14:00 часа (Формула 1) Гран При на Португалия, трета тренировка (Диема Спорт)
14:15 часа (Автомобилизъм) 6 часа на Спа (Евроспорт 2)
17:00 часа (Формула 1) Гран При на Португалия, квалификация (Диема Спорт)
18:20 часа (Автомобилизъм) 6 часа на Спа (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд (Евроспорт 1)
16:15 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд (Евроспорт 1)
16:30 часа (Колоездене) Обиколка на Романдия (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Световно първенство в Шефилд (Евроспорт 1)
22:00 часа (Голф) PGA тур: Валспар чемпиъншип (Евроспорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.