Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:30 часа – efbet Лига: Етър – Арда (Кърджали) (Нова Спорт)
14:00 часа – Испания, Ла Лига: Ейбар – Майорка (MAX Sport 4)
14:30 часа – Англия, Висша лига: Ливърпул – Борнемут (Диема Спорт 2)
14:30 часа – Англия, Чемпиъншип: Бристол Сити – Фулъм (Нова Спорт)
15:00 часа – efbet Лига: Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица) (Диема Спорт)
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Волфсбург – РазенБалшпорт (Лайпциг) (Евроспорт 2 България)
17:00 часа – Англия, Висша лига: Арсенал – Уест Хям (Диема Спорт 2)
17:00 часа – Англия, Чемпиъншип: Суонзи – Уест Бромич (Нова Спорт)
17:00 часа – Испания, Ла Лига: Атлетико (Мадрид) – Севиля (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
17:30 часа – efbet Лига: ЦСКА – Берое (Диема Спорт)
19:30 часа – Англия, Висша лига: Бърнли – Тотнъм (Диема Спорт 2)
19:30 часа – Испания, Ла Лига: Барселона – Реал Сосиедад (MAX Sport 4)
19:30 часа – Германия, Бундеслига: Борусия (Мьонхенгладбах) – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2 България)
19:30 часа – Холандия, Ередивизи: АЗ Алкмаар – АДО Ден Хааг (MAX Sport 1)
21:45 часа – Холандия, Ередивизи: Хееренвеен – Аякс (MAX Sport 1)
22:00 часа – Испания, Ла Лига: Хетафе – Селта (MAX Sport 4)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:20 часа – Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Офтершванг, гигантски слалом, жени, първи манш (Евроспорт 1 България)
11:30 часа – Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Квитфиел, спускане, мъже (Евроспорт 1 България)
13:25 часа – Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Офтершванг, гигантски слалом, жени, втори манш (Евроспорт 1 България)
14:30 часа – Биатлон: Световна купа в Нове Место, щафета, жени (Евроспорт 1 България)
16:15 часа – Ски скокове: Световна купа в Осло, отборно състезание (Евроспорт 1 България)
18:00 чса – Биатлон: Световна купа в Нове Место, щафета, мъже (Евроспорт 1 България)

БАСКЕТБОЛ
23:59 часа – Мач от НБА: Шарлът Хорнетс – Хюстън Рокетс (Диема Спорт 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:50 часа – Moto 2: Трета тренировка за Голямата награда на Катар, 1 кръг (MAX Sport 1)
16:00 часа – Moto 3,2: Квалификация за Голямата награда на Катар, 1 кръг (MAX Sport 1)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
20:00 часа – Мач от НХЛ: Питсбърг Пингуинс – Вашингтон Кепитълс (MAX Sport 2)

БОЙНИ СПОРТОВЕ
23:00 часа – Cage Warriors 112: Галавечер от Манчестър, Джак Картрайт срещу Мануел Билич (MAX Sport 2)

ГОЛФ
11:00 часа – Европейски тур, 3 кръг (MAX Sport 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.