Иван Петков: Дано се представим по най-добрия начин в Русе
Треньорите на отборите, които ще участват в първия кръг от Волейболната лига на нациите при жените в Русе се изказаха изключително ласкаво за организацията и гостоприемството, което им оказват Българската федерация по волейбол и Община Русе. Турнирът с участието на България, Япония, САЩ и Белгия е от 21 до 23 май в „Монбат Арена”. Първият мач на националките е във вторник (21 май) от 20:30 часа срещу Япония. „Трудно се…





