Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
13:00 часа (Първа лига) ЦСКА – Левски (Диема Спорт)
13:00 часа (Испания, Примера дивисион) Леганес – Севиля (F+)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Интер (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – ПСЖ (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Дортмунд) – Хановер (Евроспорт 2)
15:30 часа (Англия, ФА Къп) Уигън – Саутхемптън (Диема Спорт 2)
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) Спарта (Ротердам) – Аякс (Мтел Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Кротоне – Рома (Ринг)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Метц – Нант (Нова Спорт)
16:00 часа (Първа лига) Черно море – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Байер (Леверкузен) (Евроспорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Атлетик (Билбао) (Sport+ HD)
17:45 часа (Холандия, Ередивизи) Цволе – Фейенорд (Мтел Спорт 2)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Сент Етиен – Гинган (Нова Спорт)
18:15 часа (Първа лига) Етър – Лудогорец (Диема Спорт)
18:30 часа (Англия, ФА Къп) Лестър – Челси (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Германия, Бундеслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Байерн (Евроспорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Виляреал – Атлетико (Мадрид) (Sport+ HD)
19:30 часа (Украйна, Висша лига) Динамо (Киев) – Ворскла (Мтел Спорт 1)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Чезена (Ринг)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Жирона (Sport+ HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Лион (Диема Спорт)
23:00 часа (МЛС) ФК Далас – Сиатъл Саундърс (Евроспорт 2)

БАСКЕТБОЛ
18:00 часа (Купа на България, жени) Берое – Монтана (БНТ Свят, БНТ HD)
13:30 часа (Испания) Баскония – Гран Канария (Диема Спорт 2)

ТЕНИС
20:00 часа Турнир за жени в Индиън Уелс (F+)
22:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (Мтел Спорт 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре (Евроспорт 1)
11:40 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре (БНТ HD, Евроспорт 1)
12:15 часа (Ски-бягане) Световна купа във Фалун (Евроспорт 2)
12:30 часа (Биатлон) Световна купа в Холменколен (Евроспорт 1)
13:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре (Евроспорт 1)
14:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре (БНТ HD, Евроспорт 1)
15:40 часа (Биатлон) Световна купа в Холменколен (БНТ HD, Евроспорт 1)
17:15 часа (Ски-скокове) Световна купа във Викерсунд (Евроспорт 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
13:35 часа (Мото GP) Гран При на Катар, загрявка (Мтел Спорт 1)
15:00 часа (Мото 3) Гран При на Катар (Мтел Спорт 1)
16:20 часа (Мото 2) Гран При на Катар (Мтел Спорт 1)
18:00 часа (Мото GP) Гран При на Катар (Мтел Спорт 1)
21:30 часа (НАСКАР) Гран При във Фонтана (Мтел Спорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.