Започна вторият полусезон в лигата по тенис на маса на „Мега Спин“ (ВИДЕО)

Започна вторият полусезон в лигата по тенис на маса на „Мега Спин“. Надпреварата, която се провежда всеки понeделник от 19 часа в залата на клуба в квартал „Полигона“, събира най-добрите любители на играта в София.

Първа победа за новия полузен записа Толя. Той победи на финал Добриян Добрев с 3:1 гейма. (Още резултати, класиране и видео надолу в новината)

Именно Добрев пък спечели първия финален турнир от Топ 16 за наградите на френската марка Cornilleau.

Специален софтуер изчислява спечелените точки на участващите любители в лигата, като досегашната ранглиста се нулира. Всеки нов състезател започва с рейтинг 1000, а в зависимост от резултатите си печели или губи точки.

За участие във финалния Топ 16, в които се раздават предметни награди, трябва участниците да имат минимум 10 турнира независимо от рейтинга си. Преди да направят тази бройка, ранглистата се определя първо от броя играни състезания и след това от точките.

Финалиният турнир от Топ 16 ще бъде на 18 декември.

INSPORT.BG e медиен партньор на лигата!

Резултати и класиране в групите:

Временно класиране:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *