Благой Иванов ще се бие срещу американец във втория мач след завръщането си

BlagoiIvanovBagataБългарският ММА боец Благой Иванов-Багата ще се бие срещу Кийт Бел във втория си мач тази година. Двубоят срещу американеца е тази вечер в Бетлеем (Пенсилвания).

Бел е на 34 гoдини и има 7 мача в свободните боеве до момента, в които е записал 4 победи и 3 загуби. Благой Иванов до момента е непобеден на ММА ринга. Той се завърна в игра на 13 септември, след като през февруари миналата година бе на косъм от смъртта. Тогава при инцидент в софийско заведение бе прободен с нож до сърцето и лекарите в „Пирогов“ близо 6 часа се бориха за живота му.

При завръщането си Багата победи само за 77 сек Мани Лара-Бам Бам и записа 8-ата си победа.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *