Tour de Pologne ’12: Круопис спечели четвърти етап. Квиатковски измести Мозер.

Stage 4 Będzin – Katowice 127,8 km

 

Aidis Kruopis (Orica GreenEdge) Photo: https://www.facebook.com/tourdepologne


Aidis Kruopis (Orica GreenEdge) спечели 4. етап в Обиколката на Полша, финиширал в Katowice. Той финишира 127.8 км. дистанция в съревнование с Ben Swift (Sky) и Theo Bos (Rabobank) съответно втори и трети в етапа. Това е най-голямата победа за обещаващия състезател на Orica GreenEdge в редиците на професионалните колоездачи.

Благодарение на спечеления 3 секунден бонус в междинния спринт на 27.9 км от началото на етапа Michal Kwiatkowski, който стартира като втори в генералното класиране на едва 1″, измести от лидерската позиция Moreno Moser. Moser сега е на 2″ разлика. Трети е германецът Fabian Wegmann (Garmin – Sharp) на 8″.

Данаил Андонов Петров (Caja Rural) финишира в етапа 164. и остава на 114 позиция в генералното класиране.

Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-Quickstep) Photo: http://www.sbs.com.au Getty


1 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team 2:43:04
2 Ben Swift (GBr) Sky Procycling
3 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team
4 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan
5 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team
6 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
7 Heinrich Haussler (Aus) Garmin – Sharp
8 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team
9 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling
10 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
11 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
12 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale
13 Filippo Baggio (Ita) Utensilnord Named
14 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team
15 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale
16 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
17 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi
18 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
19 Marco Zanotti (Ita) Utensilnord Named
20 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano

 

General classification after stage 4
1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 18:07:33
2 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:02
3 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 0:00:08
4 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
5 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 0:00:11
6 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:00:12
7 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
8 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
9 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
10 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep
11 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan
12 Alexandre Geniez (Fra) Argos-Shimano
13 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling
14 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
15 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi
16 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
17 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
18 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Movistar Team
19 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
20 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
21 Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
22 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
23 Rafal Majka (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
24 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
25 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
26 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Sharp 0:00:24
27 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:00:38
28 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 0:00:49
29 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 0:01:11
30 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:01:19
31 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:21
32 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team
33 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan
34 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
35 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel – Euskadi
36 Jack Bauer (NZl) Garmin – Sharp 0:01:25
37 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
38 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1 – Sanofi
39 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
40 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan
41 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
42 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team
43 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
44 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat
45 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
46 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:01:45
47 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat 0:01:51
48 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:54
49 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quickstep 0:02:02
50 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
51 Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Sharp
52 Patxi Javier Vila Errandonea (Spa) Utensilnord Named
53 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:02:07
54 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:02:08
55 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:34
56 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
57 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:02:39
58 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:02:49
59 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team 0:03:00
60 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:55
61 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 0:04:03
62 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
63 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:39
64 Thierry Hupond (Fra) Argos-Shimano 0:04:45
65 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:05:12
66 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Type 1 – Sanofi 0:05:17
67 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Sharp 0:05:39
68 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:06:26
69 Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:06:33
70 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:06:39
71 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team 0:06:41
72 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:07:18
73 Davide Mucelli (Ita) Utensilnord Named 0:07:48
74 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:07:53
75 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale 0:08:26
76 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:08:51
77 Rémi Cusin (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:09:04
78 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
79 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
80 Marco Canola (Ita) Colnago – CSF Inox 0:09:06
81 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre – ISD 0:09:32
82 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team 0:09:36
83 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:09:51
84 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:10:07
85 Laszlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:10:20
86 Oleg Berdos (Mda) Utensilnord Named
87 Lukasz Bodnar (Pol) Polish National Team 0:11:20
88 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:11:27
89 Mickael Delage (Fra) FDJ-Big Mat 0:11:40
90 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:11:47
91 Heinrich Haussler (Aus) Garmin – Sharp 0:11:50
92 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team 0:11:54
93 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:12:03
94 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:12:28
95 Stefano Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:12:36
96 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:12:41
97 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Caja Rural 0:12:49
98 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural 0:12:58
99 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
100 Pawel Cieslik (Pol) Polish National Team 0:13:20
101 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol Team 0:14:05
102 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural
103 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:14:06
104 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:14:38
105 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 0:14:43
106 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:14:49
107 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp 0:15:08
108 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:15:15
109 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named
110 Simon Geschke (Ger) Argos-Shimano 0:15:49
111 Andrew Talansky (USA) Garmin – Sharp 0:15:53
112 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:15:58
113 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 0:16:19
114 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural 0:16:23
115 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:16:24
116 Hayden Roulston (NZl) RadioShack-Nissan 0:16:36
117 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:16:39
118 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 0:17:20
119 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:17:33
120 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:17:57
121 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat 0:17:58
122 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD 0:18:17
123 Daniel Teklehaimanot (Eri) Orica GreenEdge Cycling Team 0:20:17
124 Kenny Elissonde (Fra) FDJ-Big Mat 0:20:42
125 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team 0:20:56
126 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team 0:20:59
127 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:21:25
128 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:21:26
129 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:21:27
130 Edward King (USA) Liquigas-Cannondale 0:22:08
131 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 0:22:34
132 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Cycling Team 0:22:37
133 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team 0:22:46
134 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:22:55
135 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 0:23:17
136 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:23:18
137 Ramon Sinkeldam (Ned) Argos-Shimano 0:23:23
138 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
139 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
140 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team 0:23:25
141 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team 0:23:28
142 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling 0:23:38
143 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team 0:23:45
144 Mitchell Docker (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team 0:24:04
145 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team 0:24:10
146 Gregor Gazvoda (Slo) AG2R La Mondiale 0:24:27
147 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
148 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 0:24:44
149 Thomas Damuseau (Fra) Argos-Shimano 0:24:46
150 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 0:24:52
151 Bert De Backer (Bel) Argos-Shimano
152 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
153 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:25:14
154 Joost Posthuma (Ned) RadioShack-Nissan
155 Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team 0:26:01
156 Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox 0:26:26
157 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat 0:26:29
158 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:26:38
159 Robert Wagner (Ger) RadioShack-Nissan 0:27:57
160 Jurgen Van De Walle (Bel) Lotto Belisol Team 0:29:26
161 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel – Euskadi
162 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
163 Julian Dean (NZl) Orica GreenEdge Cycling Team
164 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 0:30:12
165 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD 0:30:39
166 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural 0:31:05
167 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 0:31:07
168 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:31:22
169 Rudiger Selig (Ger) Katusha Team 0:32:13
170 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:32:38
171 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team 0:33:19
172 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:34:53
173 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale
174 Filippo Baggio (Ita) Utensilnord Named
175 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
176 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:58
177 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural 0:35:12
178 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 0:35:16
179 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 0:35:27
180 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat 0:35:35
181 Roger Kluge (Ger) Argos-Shimano
182 Tomasz Kiendys (Pol) Polish National Team 0:36:02
183 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge Cycling Team 0:36:07
184 Adrian Saez (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:41:53
185 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD 0:42:14
186 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:45:03
187 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol Team 0:45:19
188 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi 0:45:34
189 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 0:45:37
190 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi 0:45:41
191 Marco Zanotti (Ita) Utensilnord Named 0:46:45
192 Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi 0:47:08
193 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team 0:47:12
194 Jimmy Casper (Fra) AG2R La Mondiale 1:10:04

 

Points classification
1 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 39 pts
2 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 36
3 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 36
4 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 34
5 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 32
6 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 32
7 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 31
8 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 27
9 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 25
10 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team 25
11 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 24
12 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 22
13 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 22
14 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 21
15 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 20
16 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team 20
17 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 19
18 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 19
19 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 18
20 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 18
21 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 18
22 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 17
23 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team 16
24 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan 15
25 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 15
26 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi 15
27 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep 14
28 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team 14
29 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team 14
30 Heinrich Haussler (Aus) Garmin – Sharp 14
31 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 13
32 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 11
33 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 11
34 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 11
35 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team 10
36 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 10
37 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 10
38 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep 9
39 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 9
40 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 8
41 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat 8
42 Filippo Baggio (Ita) Utensilnord Named 8
43 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 7
44 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team 7
45 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 5
46 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named 5
47 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 5
48 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 4
49 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi 3
50 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 3
51 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox 3
52 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 3
53 Marco Zanotti (Ita) Utensilnord Named 2
54 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 1
55 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 1
56 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1
Sprint classification
1 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 11 pts
2 Lukasz Bodnar (Pol) Polish National Team 9
3 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 6
4 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 6
5 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 4
6 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 4
7 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 3
8 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 3
9 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 2
10 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 2
11 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 2
12 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 2
13 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi 2
14 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 1
15 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 1
16 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 1
17 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 1
Mountains classification
1 Daniel Teklehaimanot (Eri) Orica GreenEdge Cycling Team 30 pts
2 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 24
3 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 20
4 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 14
5 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named 13
6 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 11
7 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 10
8 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 10
9 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 7
10 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 6
11 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 5
12 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quickstep 4
13 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team 3
14 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team 3
15 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 3
16 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 3
17 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 3
18 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp 3
19 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 2
20 Jack Bauer (NZl) Garmin – Sharp 2
21 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 2
22 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 2
23 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi 2
24 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat 1
25 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 1
26 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 1
27 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 1
Teams classification
1 Sky Procycling 54:23:15
2 Omega Pharma – Quickstep
3 Radioshack-Nissan
4 AG2R La Mondiale
5 Movistar Team
6 Team Saxo Bank-Tinkoff Bank
7 Garmin-Sharp 0:01:25
8 Pro Team Astana
9 Rabobank Cycling Team 0:01:56
10 BMC Racing Team 0:02:26
11 Euskaltel-Euskadi 0:03:04
12 Colnago – CSF Inox 0:03:39
13 Katusha Team 0:03:47
14 Liquigas-Cannondale 0:04:27
15 Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:00
16 Lampre – ISD 0:05:05
17 FDJ-Big Mat 0:06:34
18 Utensilnord Named 0:07:14
19 Argos-Shimano 0:08:02
20 Team Type 1 – Sanofi 0:11:23
21 Polish National Team 0:14:05
22 Farnese Vini – Selle Italia 0:15:30
23 Caja Rural 0:31:32
24 Lotto Belisol Team 0:31:44
25 Orica GreenEdge Cycling Team 0:45:54

Информация и превод: https://www.facebook.com/CyclingJunkies

Photos:

Aidis Kruopis (Orica GreenEdge): https://www.facebook.com/tourdepologne

Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-Quickstep): http://www.sbs.com.au Getty

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.