В българския биатлон се надяват на класиране в топ 10 на олимпийските игри
Генералният секретар на Българската федерация по биатлон Борислав Панков се надява българските биатлонисти да запишат класиране в топ 10 в някои от стартовете от олимпийската програма на зимните Игри в Милано-Кортина. Страната участва с пълни състави от по четирима състезатели в двата пола, а първата надпревара е на 8 февруари в смесената щафета на 4 по 6 километра в Антхолц-Антерселва. „Иска ни се топ 10, осмица също би било добре….









