Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
18:45 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Локомотив (София) (Диема Спорт)
21:00 часа (efbet Лига) Септември – Берое (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Реймс (Диема Спорт)
14:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Бристъл Сити – Кардиф (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Ханза – Санкт Паули (Диема Спорт 3)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) Спарта (Ротердам) – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Брайтън (Диема Спорт
16:00 часа (Англия, Висша лига) Лийдс – Челси (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Клермон – Ница (Нова Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Кьолн (Диема Спорт 3)
17:45 часа (Нидерландия, Ередивизи) Валвайк – Фейенорд (MAX Sport 1)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Рен – Аячо (Нова Спорт)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Бохум – Байерн (Диема Спорт 3)
18:30 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Валенсия (MAX Sport 4)
19:30 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Фиорентина (Ринг)
19:30 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Монца (MAX Sport 3)
20:30 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Виляреал (MAX Sport 4)
20:30 часа (Гърция, Суперлига) Арис – Левадиакос (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Лил – ПСЖ (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Милан (MAX Sport 3)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Болоня – Верона (Ринг)
21:45 часа (Италия, Серия „Б“) Каляри – Читадела (Нова Спорт)
23:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Барселона (MAX Sport 4)

ВОЛЕЙБОЛ
17:30 часа (контрола) България – Канада (b1b Box)

ТЕНИС
23:30 часа Турнир за мъже в Синсинати (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
09:15 часа (Суперкарс) Трето състезание в Мелбърн (MAX Sport 1)
10:30 часа (WRC) Рали Белгия (MAX Sport 1)
10:35 часа (Мото GP) Гран При на Австрия, загрявка (MAX Sport 2)
12:00 часа (Мото 3) Гран При на Австрия (MAX Sport 2)
13:20 часа (Мото 2) Гран При на Австрия (MAX Sport 2)
14:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Шарент Маритим, MX2, първо състезание (Евроспорт 2)
14:00 часа (WRC) Рали Белгия (MAX Sport 1)
15:00 часа (Мото GP) Гран При на Австрия (MAX Sport 2)
16:30 часа (Мото Е) Гран При на Австрия (MAX Sport 2)
18:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Шарент Маритим, MX2, второ състезание (Евроспорт 2)
22:00 часа (НАСКАР) Състезание в Ню Йорк (MAX Sport 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:00 часа (Плувни спортове) Европейско първенство в Рим (БНТ 3)
13:00 часа (Колоездене) Обиколка на Испания (Евроспорт 1)
14:00 часа (Голф) D+D Real Czech Masters (MAX Sport 3)
14:45 часа (Спортна гимнастика) Европейско първенство в Мюнхен (БНТ 3)
18:30 часа (Плувни спортове) Европейско първенство в Рим (БНТ 3)
19:00 часа (Голф) PGA тур, BMW шампионат (Евроспорт 2)
20:00 часа (Лека атлетика) Европейско първенство в Мюнхен (БНТ 3)
21:00 часа (Снукър) Европейски мастърс (Евроспорт 1)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.