Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Вердер – Фортуна (Дюселдорф) (Диема Спорт)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Лутън – Борнемут (Нова Спорт)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Челси (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Торино (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Унион (Берлин) – Хофенхайм (Диема Спорт)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Байерн (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уулвърхемптън – Саутхемптън (Нова Спорт)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Уотфорд (Диема Спорт 2)
18:00 часа (Купа на Африканските нации) Нигерия – Судан (Ринг)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Салернитана – Лацио (MAX Sport 3)
19:30 часа (Германния, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
21:00 часа (Нидерландия, Ередивизи) Фейенорд – Витес (MAX Sport 1)
21:00 часа (Купа на Африканските нации) Гвинея-Бисау – Египет (Ринг)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Дармщад – Карлсруе (Диема Спорт 3)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Удинезе (MAX Sport 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Брест (Диема Спорт)
22:30 часа (Испания, Купа на краля) Бетис – Севиля (Ринг)

ТЕНИС
07:30 часа Турнир за жени в Аделаида (Sport+ HD)
08:00 часа Турнир за жени в Сидни (ТВ+)
09:30 часа Турнир за мъже в Аделаида (Евроспорт 1)

БАСКЕТБОЛ
19:00 часа (НБЛ) Спартак (Плевен) – Рилски спортист (MAX Sport 2)
19:00 часа (Испания) Обрадойро – Билбао Баскет (Диема Спорт)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
21:00 часа (НХЛ) Ню Йорк Айлъндърс – Вашингтон Кепитълс (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:05 часа (Сноуборд) Световна купа в Зимонхьое (Евроспорт 2)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Цаухензее (Евроспорт 1)
13:15 часа (Алпийски ски) Световна купа във Венген (Евроспорт 1)
13:30 часа (Фигурно пързаляне) Европейско първенство в Талин (Евроспорт 2)
15:15 часа (Биатлон) Световна купа в Руполдинг (Евроспорт 1)
16:50 часа (Ски-скокове) Световна купа в Закопане (Евроспорт 1)
18:30 часа (Фигурно пързаляне) Европейско първенство в Талин (Евроспорт 2)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
17:15 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 2)
20:45 часа (Снукър) Лондон Мастърс (Евроспорт 1)
23:30 часа (НФЛ) Синсинати Бенгалс – Лас Вегас Рейдърс (MAX Sport 1)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.