Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
12:15 часа
 – Efbet Лига: Славия – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
14:30 часа – Efbet Лига: Локомотив (София) – Лудогорец (Диема Спорт)
16:45 часа – Efbet Лига: Пирин (Благоевград) – ЦСКА (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа – Италия, Серия „А“: Болоня – Фиорентина (RING.BG)
14:00 часа – Франция, Лига 1: Сент Етиен – Рен (Нова Спорт)
14:30 часа – Германия, Втора Бундеслига: Хановер – Хамбургер (Диема Спорт 3)
15:00 часа – Испания, Ла Лига: Райо Валекано – Еспаньол (МАX Sport 4)
16:00 часа – Англия, Висша лига: Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас (Диема Спорт 2)
16:00 часа – Англия, Висша лига: Тотнъм – Норич (Нова Спорт)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Венеция – Верона (RING.BG)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Специя – Сасуоло (МАX Sport 3)
17:15 часа – Испания, Ла Лига: Елче – Кадис (MAX Sport 4)
17:45 часа – Нидерландия, Ередивизи: Фейенорд – Фортуна Ситард (MAX Sport 1)
18:30 часа – Англия, Висша лига: Астън Вила – Лестър (Диема Спорт 2)
18:30 часа – Германия, Бундеслига: Борусия (Мьонхенгладбах) – Фрайбург (Нова Спорт)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Сампдория – Лацио (MAX Sport 3)
19:30 часа – Испания, Ла Лига: Леванте – Осасуна (MAX Sport 4)
21:45 часа – Италия, Серия „А“: Ювентус – Дженоа (RING.BG)
21:45 часа – Франция, Лига 1: Бордо – Лион (Диема Спорт 2)
22:00 часа – Испания, Ла Лига: Селта – Валенсия (MAX Sport 4)
22:20 часа – САЩ, Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити – Филаделфия Юниън (MAX Sport 3)

ТЕНИС
17:00 часа – Купа Дейвис (Диема Спорт 3)

ФОРМУЛА 1
19:30 часа – Голямата награда на Саудитска Арабия (Диема Спорт)

ЛЕКА АТЛЕТИКА
9:00 часа – Маратонът във Валенсия (Eвроспорт 2 България)

БАСКЕТБОЛ
12:00 часа – ВТБ Лига: Автодор – Нижни Новгород (Нова Спорт)
13:30 часа – Първенство на Испания: Бетис – Уникаха (Диема Спорт 2)
22:30 часа – НБА: Кливланд Кавалиърс – Юта Джас (Диема Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
9:15 часа – Суперкарс: Състезание в Батърст (MAX Sport 1)
10:10 часа – Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х7,5 км, мъже (Евроспорт 1 България)
11:50 часа – Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже (Евроспорт 1 България)
12:00 часа – Голф: SA Open (МАX Sport 2)
12:45 часа – Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х5 км, жени (Евроспорт 1 България)
13:35 часа – Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени (Евроспорт 1 България)
14:55 часа – Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже (Евроспорт 1 България)
16:05 часа – Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, мъже (Евроспорт 1 България)
17:00 часа – Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже (Евроспорт 1 България)
19:20 часа – Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени (Евроспорт 1 България)
20:00 часа – NFL: Синсинати Бенгалс – Лос Анджелис Чарджърс (МАX Sport 2)
21:00 часа – Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже (Евроспорт 1 България)
22:30 часа – Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал (Евроспорт 1 България)
23:20 часа – NFL: Питсбърг Стийлърс – Балтимор Рейвънс (МАX Sport 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.