Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
12:45 часа (Втора лига) Марица – Етър (Диема Спорт)
15:30 часа (efbet Лига) Арда – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
18:00 часа (efbet Лига) Лудогорец – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Венеция – Рома (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Метц (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Шалке 04 – Дармщад (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Виляреал – Хетафе (MAX Sport 4)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Уотфорд (Нова Спорт)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Тотнъм (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Сасуоло (MAX Sport 3)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Болоня (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Байер (Леверкузен) (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4)
17:45 часа (Нидерландия, Ередивизи) Фейенорд – АЗ Алкмаар (MAX Sport 2)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Монпелие (Нова Спорт)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Ливърпул (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Кьолн – Унион (Берлин) (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Верона (Ринг)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Салернитана (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Реал Сосиедад (MAX Sport 4)
20:30 часа (Германия, Бундеслига) Гройтер Фюрт – Айнтрахт (Франкфурт) (Диема Спорт 3)
21:00 часа (Нидерландия, Ередивизи) Аякс – Го Ахеед Игълс (MAX Sport 1)
21:00 часа (Португалия, Лига Португал) Пасош де Ферейра – Спортинг (Лисабон) (Ринг)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Рен – Лион (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Интер (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Севиля (MAX Sport 4)
23:15 часа (Португалия, Лига Португал) Бенфика – Брага (Ринг)

ТЕНИС
16:00 часа Турнир за мъже в Париж (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
13:00 часа (ВТБ Лига) УНИКС (Казан) – ЦСКА (Москва) (Диема Спорт 2)
21:00 часа (Испания) Реал (Мадрид) – Билбао Баскет (Нова Спорт)
22:30 часа (НБА) Торонто Раптърс – Бруклин Нетс (Диема Спорт 3)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
11:30 часа (КХЛ) Салават Юлаев (Уфа) – Трактор (Челябинск) (Нова Спорт)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:30 часа (Суперкарс) Състезание в Сидни (MAX Sport 1)
11:00 часа (Туристически автомобили) Световна купа на Адрия (Евроспорт 2)
11:30 часа (Мото GP) Гран При на Португалия, загрявка (MAX Sport 2)
13:00 часа (Туристически автомобили) Световна купа на Адрия (Евроспорт 2)
13:20 часа (Мото 3) Гран При на Португалия (MAX Sport 2)
15:00 часа (Мото GP) Гран При на Португалия (MAX Sport 2)
16:30 часа (Мото 2) Гран При на Португалия (MAX Sport 2)
21:00 часа (Формула 1) Гран При на Мексико (Диема Спорт)
23:00 часа (НАСКАР) Състезание в Аризона (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Лека атлетика) Маратон на Барселона (Евроспорт 1)
14:45 часа (Снукър) Инглиш Оупън (Евроспорт 1)
15:30 часа (Лека атлетика) Маратон на Ню Йорк (Евроспорт 2)
20:00 часа (НФЛ) Балтимор Рейвънс – Минесота Вайкингс (MAX Sport 2)
20:45 часа (Снукър) Инглиш Оупън (Евроспорт 1)
21:00 часа (Голф) PGA тур, „Маякоба класик“ (Евроспорт 2)
23:30 часа (НФЛ) Канзас Сити Чийфс – Грийн Бей Пекърс (MAX Sport 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.