Спортът по телевизията днес

БГ ФУТБОЛ
14:15 часа (efbet Лига) Пирин – Царско село (Диема Спорт)
16:30 часа (efbet Лига) ЦСКА – Локомотив (София) (Диема Спорт)
19:00 часа (efbet Лига) Лудогорец – Берое (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:15 часа (Нидерландия, Ередивизи) Спарта (Ротердам) – Фейенорд (MAX Sport 2)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Удинезе (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Анже – Ница (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Инголщад – Регенсбург (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Майорка (MAX Sport 4)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Норич – Лийдс (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Нант (Нова Спорт)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Специя (Ринг)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Емполи (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Щутгарт (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Бетис (MAX Sport 4)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Брест – Монако (Нова Спорт)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Уест Хям (Диема Спорт 2)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Бохум (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Салернитана – Наполи (Ринг)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Еспаньол (MAX Sport 4)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Клермон – Марсилия (Диема Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Милан (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)

ТЕНИС
17:30 часа Турнир за жени в Клуж-Напока (Sport+ HD)
16:00 часа Турнир за мъже във Виена (MAX Sport 1)
17:30 часа Турнир за мъже в Санкт-Петербург (MAX Sport 2)
18:00 часа Турнир за жени в Кормайор (ТВ+)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания) Барселона – Фуенлабрада (Диема Спорт 2)
21:30 часа (НБА) Далас Маверикс – Сакраменто Кингс (Диема Спорт 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Гарда, МХ2 (Евроспорт 2)
13:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Гарда, MXGP (Евроспорт 2)
15:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Гарда, МХ2 (Евроспорт 2)
16:00 часа (Мотокрос) Световен шампионат в Гарда, MXGP (Евроспорт 2)
21:00 часа (НАСКАР) Състезание в Мартинсвил (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:25 часа (Художествена гимнастика) Световно първенство в Китакюшу (БНТ 3)
14:30 часа (Колокрос) Световна купа в Оверейсе (Евроспорт 1)
16:00 часа (Колокрос) Световна купа в Оверейсе (Евроспорт 1)
16:45 часа (Бокс) СП в Белград: Берат Аджар (Тур) – Петър Белберов (Бъл) (БНТ 3)
19:00 часа (Голф) PGA тур, Бермуда Чемпиъншип (Евроспорт 2)
20:00 часа (НФЛ) Кливланд Браунс – Питсбърг Стийлърс (MAX Sport 2)
23:20 часа (НФЛ) Ню Орлийнс Сейнтс – Тампа Бей Бакъниърс (MAX Sport 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.