
Виктория Томова приключи участието си на US Open.
Българката, която влезе в основната схема като „щастлива губеща“, претърпя поражение от световната №98 Лорън Дейвис с 2:6, 6:2, 3:6 в мач от първия кръг на турнира от Големия шлем.
26-годишната Томова изигра много силен втори сет, но това не се оказа достатъчно и тя бе елиминирана на тази фаза от турнира за втора поредна година.
Така българското участие при дамите приключи, след като и Цветана Пиронкова беше елиминирана в първи кръг.

Follow