Спортът по телевизията днес

ЕВРО 2020
19:00 часа (1/8-финал) Уелс – Дания Диема спорт 2
22:00 часа (1/8-финал) Италия – Австрия БНТ

ФУТБОЛ
10:30 часа (контрола) Левски – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)
11:00 часа (Азия, Купа на АФК) Атлетик 220 (Монг) – Кая (Фил) (Нова Спорт)
15:00 часа (Азия, Купа на АФК) Лий Ман Уориърс (Хон) – Тайван Стийл (Тайв) (Нова Спорт)
17:00 часа (Азия, Шампионска лига) Юнайтед Сити (Фил) – Гуоан (Кит) (Нова Спорт)
19:00 часа (контрола) ЦСКА – Вакер Инсбрук (Ав) (Диема Спорт)
19:00 часа (Азия, Шампионска лига) Кавазаки Фронтале (Яп) – Дегу (ЮКор) (Нова Спорт)

ТЕНИС
14:00 часа Турнир за жени в Бад Хомбург (F+)
14:30 часа Турнир за жени в Ийстборн (Sport+ HD)
16:30 часа Турнир за мъже в Ийстборн (MAX Sport 1)
17:00 часа Турнир за мъже в Майорка (MAX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
18:50 часа (ЕП, жени) Беларус – Франция (БНТ 3)

ВОЛЕЙБОЛ
12:30 часа (Лига на нациите, мъже) Бразилия – Франция (MAX Sport 3)
16:00 часа (Лига на нациите, мъже) Полша – Словения (MAX Sport 3)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:50 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, трета тренировка (MAX Sport 2)
13:00 часа (Формула 1) Гран При на Щирия, трета тренировка (Диема Спорт 2)
13:30 часа (Мото GP) Гран При на Нидерландия, квалификация (MAX Sport 2)
15:00 часа (WRC) Рали Кения (MAX Sport 1)
16:30 часа (Формула 1) Гран При на Щирия, квалификация (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Наскар) Състезание в Поконо (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
09:15 часа (Колоездене) Обиколка на Франция, жени (Евроспорт 1)
12:45 часа (Колоездене) Тур дьо Франс (Евроспорт 1)
14:30 часа (Голф) BMW International Open (MAX Sport 4)
17:00 часа (Тенис на маса) Европейско първенство във Варшава (Евроспорт 2)
20:15 часа (Конен спорт) Световен тур на шампионите в Париж (Евроспорт 1)
22:00 часа (Голф) PGA тур, Тревълърс чемпиъншип (Евроспорт 2)
23:00 часа (Бойни) UFC Fight Night (MAX Sport 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.