Спортът по телевизията днес

Футбол
12.00 часа: Етър – ЦСКА 1948 – Диема спорт
13.15 часа: Аякс – Грьонинген – МАХ Спорт 1
13.30 часа: Рома – Дженоа – МАХ Спорт 3
14.00 часа: Уест Бромич – Нюкасъл – Диема спорт 2
14.30 часа: Берое – Лудогорец – Диема спорт
15.00 часа: Уеска – Селта – МАХ Спорт 4, Sport+
15.30 часа: Фортуна – ПСВ Айндховен – МАХ Спорт 2
16.00 часа: Верона – Милан – МАХ Спорт 3
16.00 часа: Ливърпул – Фулъм – Диема спорт 2
16.30 часа: Кьолн – Вердер – Евроспорт 2
17.00 часа: Левски – Ботев (Пд) – Диема спорт
17.15 часа: Атлетико – Реал – МАХ Спорт 4, Sport+
18.30 часа: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед – Диема спорт 2
19.00 часа: Сампдория – Каляри – МАХ Спорт 2
19.00 часа: Арминия – Унион – Евроспорт 2
19.30 часа: Реал Сосиедад – Леванте – МАХ Спорт 4, Sport+
19.30 часа: ПАОК – Арис – Диема спорт
21.15 часа: Тотнъм – Кристъл Палас – Диема спорт 2
21.45 часа: Наполи – Болоня – МАХ Спорт 3
22.00 часа: Каен – Марсилия  МАХ Спорт 2
22.00 часа: Атлетик – Гранада – МАХ Спорт 4, Sport+

Спорт
10.20 часа: Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ясна, слалом, жени, първи манш – Евроспорт
11.25 часа: Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Заалбах, супер Г, мъже – Евроспорт
12.50 часа: Биатлон: Световна купа в Нове Место, преследване, жени – Евроспорт 2
13.00 часа: Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Ясна, слалом, жени, втори манш – Евроспорт
13.30 часа: Баскетбол, Мурсия – Реал – Нова спорт
13.40 часа: Ски бягане: Световно първенство в Оберсдорф, 50 км, мъже – Евроспорт 2
14.30 часа: Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер – Евроспорт
16.10 часа: Колоездене: Париж – Ница, първи етап, мъже – Евроспорт
16.30 часа: Тенис, турнир в Ротердам (финал) – МАХ Спорт 1
16.30 часа: Таекуондо, турнир „Рамус София Оупън“ – БНТ 3
15.30 часа: Тенис, турнир в Лион (финал) – F+
18.00 часа: Баскетбол, Обрадойро – Баскония – Нова спорт
18.00 часа: Снукър: Открито първенство на Гибралтар, полуфинали – Евроспорт
19.00 часа: НХЛ, НЙ Айлендърс – Бъфало – МАХ Спорт 2
20.00 часа: Тенис, турнир в Буенос Айрес (финал) – МАХ Спорт 1
21.00 часа: Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал – Евроспорт
21.30 часа: Голф: PGA Tour, турнир „Arnold Palmer Invitational“, трети ден – Евроспорт 2
01.30 часа: НБА, мач на звездите – Диема спорт

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.