Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:00 часа (еfbet Лига) Ботев (Враца) – Царско село (Диема Спорт)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Сампдория – Аталанта (MAX Sport 3)
14:00 часа (Англия, Висша лига) Кристъл Палас – Фулъм (Нова Спорт)
14:00 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Арсенал (Диема Спорт 2)
14:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Брест (Ринг)
14:30 часа (efbet Лига) Ботев (Пловдив) – Монтана (Диема Спорт)
14:30 часа (Германия, Бундеслига) Унион (Берлин) – Хофенхайм (Евроспорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Валядолид (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Тотнъм – Бърнли (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Дженоа (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Майнц – Аугсбург (Евроспорт 2)
17:00 часа (efbet Лига) ЦСКА 1948 – Левски (Диема Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Кадис – Бетис (MAX Sport 4, Sport+ HD)
17:45 часа (Нидерландия, Ередивизи) АЗ Алкмаар – Фейенорд (MAX Sport 1)
18:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Страсбург (Ринг)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Челси – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Фрайбург (Евроспорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Беневенто (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Гранада – Елче (MAX Sport 4, Sport+ HD)
19:30 часа (Гърция, Суперлига) Панатинайкос – АЕК (Диема Спорт)
21:15 часа (Англия, Висша лига) Шефилд Юнайтед – Ливърпул (Диема Спорт 2)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Рома – Милан (MAX Sport 3)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Лион (Ринг)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Виляреал – Атлетико (Мадрид) (MAX Sport 4, Sport+ HD)

БАСКЕТБОЛ
22:30 часа (НБА) Милуоки Бъкс – Лос Анджелис Клипърс (Диема Спорт)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
19:00 часа (НХЛ) Ню Йорк Рейнджърс – Бостън Бруинс (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
09:20 часа (Ски свободен стил) Световна купа в Бакуриани (Евроспорт 2)
10:50 часа (Алпийски ски) Световна купа в Банско (Нова Спорт, Евроспорт 1)
10:50 часа (Северна комбинация) Световно първенство в Оберстдорф (Евроспорт 2)
12:00 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал ди Фаса (Евроспорт 1)
13:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Банско (Нова Спорт, Евроспорт 1)
14:00 часа (Ски-бягане) Световно първенство в Оберстдорф (БНТ 3)
15:50 часа (Северна комбинация) Световно първенство в Оберстдорф (Евроспорт 1)
17:50 часа (Ски-скокове) Световно първенство в Оберстдорф (Евроспорт 1)

ТЕНИС
10:00 часа Турнир за мъже в Сингапур (MAX Sport 1)
16:00 часа Турнир за мъже в Монпелие (MAX Sport 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:00 часа (WRC) Рали Финландия (MAX Sport 2)
13:00 часа (WRC) Рали Финландия (MAX Sport 2)
22:30 часа (Наскар) Състезание в Маями (MAX Sport 2)

ГОЛФ
19:45 часа  WGC at the Concession (MAX Sport 1)
21:30 часа (Голф) PGA Tour в Пуерто Рико (Евроспорт 2)

СНУКЪР
20:55 часа (Снукър) Шампионат на играчите (Евроспорт 1)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.