Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:30 часа – България, efbet Лига: Черно море – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
13:15 часа – Нидерландска Ередивизи: Аякс – Хераклес (MAX Sport 2)
13:30 часа – Италия, Серия „А“: Фиорентина – Беневенто (MAX Sport 3)
14:00 часа – Англия, Висша лига: Фулъм – Евертън (Диема Спорт 2)
15:00 часа – Испания, Ла Лига: Ейбар – Хетафe (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
16:00 часа – Англия, Висша лига: Шефилд Юнайтед – Уест Хям (Диема Спорт 2)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Рома – Парма (MAX Sport 2)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Интер – Торино (MAX Sport 3)
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Фрайбург – Майнц 05 (Евроспорт 2 България)
17:15 часа – Испания, Ла Лига: Кадис – Реал Сосиедад (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
17:30 часа – България, efbet Лига: Локомотив (Пловдив) – ЦСКА 1948 (Диема Спорт)
17:45 часа – Нидерландска Ередивизи: Твенте – ПСВ Айндховен (MAX Sport 1)
18:00 часа – Франция, Лига 1: Анже – Олимпик (Лион) (RING.BG)
18:30 часа – Англия, Висша лига: Лийдс – Арсенал (Диема Спорт 2)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Дженоа (MAX Sport 3)
19:00 часа – Германия, Бундеслига: Кьолн – Унион (Берлин) (Евроспорт 2 България)
19:30 часа – Испания, Ла Лига: Гранада – Валядолид (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
21:15 часа – Англия, Висша лига: Ливърпул – Лестър (Диема Спорт 2)
21:45 часа – Италия, Серия „А“: Наполи – Милан (MAX Sport 3)
22:00 часа – Испания, Ла Лига: Алавес – Валенсия (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
22:00 часа – Франция, Лига 1: Лил – Лориен (RING.BG)

ТЕНИС
20:00 часа – Финален турнир за мъже в Лондон, финал: Доминик Тийм – Даниил Медведев (MAX Sport 1)

БАСКЕТБОЛ
12:00 часа – ВТБ Лига: УНИКС – Химки (Диема Спорт 2)
19:30 часа – Испанска баскетболна лига: Сарагоса – Барселона (Нова Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
13:00 часа – Moto 3: Състезание за Голямата награда на Португалия (MAX Sport 1)
13:30 часа – Континентална хокейна лига: Салават Юлаев – Барис (Нова Спорт)
14:05 часа – Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Леви (Финландия), гигантски слалом, втори манш (Евроспорт 1 България)
14:15 часа – Moto 2: Състезание за Голямата награда на Португалия (МАX Sport 1)
14:45 часа – Снукър: Британски шлем „Северна Ирландия оупън“ (Евроспорт 2 България)
15:30 часа – Moto GP: Състезание за Голямата награда на Португалия (MAX Sport 1)
16:50 часа – Ски скокове: Световна купа (Евроспорт 1 България)
20:45 часа – Снукър: Британски шлем „Северна Ирландия оупън“ (Евроспорт 1 България)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.