Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:00 часа (Efbet лига) Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
13:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Валядолид (MAX Sport 4, Sport+ HD)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Верона – Торино (MAX Sport 3)
14:15 часа (Efbet лига) Локомотив (Пловдив) – Левски (Диема Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Селта – Майорка (MAX Sport 4, Sport+ HD)
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) Фейенорд – ПСВ Айндховен (MAX Sport 1)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Юнайтед – Евертън (Диема Спорт 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Удинезе (MAX Sport 3)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Сасуоло (MAX Sport 2)
16:20 часа (Германия, Бундеслига) Волфсбург – Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2)
16:30 часа (Efbet лига) Славия – Лудогорец (Диема Спорт)
17:00 часа (Испания, Примера дивисион) Еспаньол – Бетис (MAX Sport 4, Sport+ HD)
17:45 часа (Холандия, Ередивизи) АЗ Алкмаар – Аякс (MAX Sport 1)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Лион – Рен (Ринг)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Германия, Бундеслига) Шалке 04 – Айнтрахт (Франкфурт) (Евроспорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Рома – СПАЛ (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Севиля – Виляреал (MAX Sport 4, Sport+ HD)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Интер (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Реал (Мадрид) (MAX Sport 4, Sport+ HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Сент Етиен – ПСЖ (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
14:00 часа (ВТБ Лига) Химки – Калев (Нова Спорт)
19:30 часа (Испания) Барселона – Уникаха Малага (Нова Спорт)
22:30 часа (НБА) Ню Орлийнс Пеликанс – Орландо Меджик (Диема Спорт)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:20 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал д’Изер (БНТ 3, Евроспорт 1)
11:30 часа (Ски-бягане) Световна купа в Давос (Евроспорт 2)
13:00 часа (Биатлон) Световна купа в Хохфилцен (Евроспорт 1)
13:20 часа (Алпийски ски) Световна купа във Вал д’Изер (БНТ 3, Евроспорт 2)
15:00 часа (Биатлон) Световна купа в Хихфилцен (Евроспорт 1)
16:35 часа (Ски-скокове) Световна купа в Клингентал (Евроспорт 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Автомобилизъм) Световна купа за туристически автомобили на „Сепанг“ (Евроспорт 1)
14:00 часа (Автомобилизъм) Световна купа за туристически автомобили на „Сепанг“ (Евроспорт 1)

СНУКЪР
14:45 часа Шотландия Оупън (Евроспорт 2)
20:45 часа Шотландия Оупън (Евроспорт 1)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.