Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:30 часа (Efbet лига) Черно море – Ботев (Враца) (Диема Спорт)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Реал (Мадрид) (MAX Sport 4, Sport+ HD)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Манчестър Сити (Нова Спорт)
15:00 часа (Efbet лига) Царско село – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Бреша – Аталанта (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Херта – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Брайтън (Диема Спорт 2)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Дарби Каунти – КПР (Нова Спорт)
17:00 часа (Испания, Примера дивисион) Реал Сосиедад – Ейбар (MAX Sport 4, Sport+ HD)
17:30 часа (Efbet лига) Берое – Левски (Диема Спорт)
18:30 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Олимпик (Лион) (Ринг)
19:00 часа Церемония по теглене на жребия за Евро 2020 (БНТ 1, БНТ 3, Диема Спорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Торино (MAX Sport 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Саутхемптън – Уотфорд (Нова Спорт)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Байер (Леверкузен) (Евроспорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Майорка – Бетис (MAX Sport 4, Sport+ HD)
21:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Анже (Ринг)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Лече (MAX Sport 3)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Виляреал (MAX Sport 4, Sport+ HD)

ПЛАЖЕН ФУТБОЛ
21:05 часа (Световно първенство) Италия – Русия (БНТ 3)
22:50 часа (Световно първенство) Япония – Португалия (БНТ 3)

БАСКЕТБОЛ
21:30 часа (Испания) Морабанк Андора – Баскония (Нова Спорт)
23:59 часа (НБА) Сакраменто Кингс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
09:20 часа (Северна комбинация) Световна купа в Рука (Евроспорт 1)
10:35 часа (Ски-бягане) Световна купа в Рука (Евроспорт 1)
12:00 часа (Ски-бягане) Световна купа в Рука (Евроспорт 1)
14:00 часа (Биатлон) Световна купа в Йостерсунд (Евроспорт 1)
14:50 часа (Северна комбинация) Световна купа в Рука (Евроспорт 1)
15:30 часа (Биатлон) Световна купа в Йостерсунд (Евроспорт 1)
17:15 часа (Ски-скокове) Световна купа в Рука (Евроспорт 1)
19:50 часа (Алпийски ски) Световна купа в Килингтън (Евроспорт 1)
20:00 часа (Хокей на лед, НХЛ) Ню Джърси Девилс – Ню Йорк Рейнджърс (MAX Sport 1)
21:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Лейк Луис (Евроспорт 1)

ГОЛФ
11:30 часа (Голф) Alfred Dunhill Championship (MAX Sport 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
12:00 часа (Формула 1) Гран При на Абу Даби, трета тренировка (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Формула 1) Гран При на Абу Даби (Диема Спорт 2)

КОЛОЕЗДЕНЕ
12:00 часа (Пистово колоездене) Световна купа в Хонконг (Евроспорт 2)

БОКС
20:00 часа (Галавечер в Бирмингам (MAX Sport 2)

СНУКЪР
21:30 часа Британски шампионат в Йорк (Евроспорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.