Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
12:30 часа (Първа лига) Витоша (Бистрица) – Локомотив (Пловдив) (Нова Спорт)
13:00 часа (Испания, Примера дивисион) Ейбар – Валядолид (MAX Sport 4)
13:15 часа (Холандия, Ередивизи) ВВВ Венло – ПСВ Айндховен (MAX Sport 1)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Ювентус (MAX Sport 3)
14:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Вердер (Евроспорт 2)
15:00 часа (Първа лига) Черно море – Дунав (Диема Спорт)
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) АЗ Алкмаар – Аякс (MAX Sport 1)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Аталанта – Киево (MAX Sport 2)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Парма (MAX Sport 3)
16:00 часа (Англия, ФА Къп) Милуол – Брайтън (Нова Спорт)
16:15 часа (Англия, Висша лига) Фулъм – Ливърпул (Диема Спорт 2)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Нюрнберг (Евроспорт 2)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Еспаньол – Севиля (MAX Sport 4)
17:30 часа (Първа лига) Славия – Етър (Диема Спорт)
18:30 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Челси (Диема Спорт 2)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Удинезе (MAX Sport 3)
19:00 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Майнц (Евроспорт 2)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Валенсия – Хетафе (MAX Sport 4, Sport+ HD)
21:00 часа (МЛС) Ню Йорк Сити – Лос Анджелис ФК (MAX Sport 2)
21:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Лас Палмас – Майорка (LaLiga 1|2|3 TV, LaLiga TV Bar M2, OpenSport.es [$] (geo/R), SportKlub 4 (croatia), SportKlub 4 (serbia), SportKlub 4 (slovenia)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Интер (MAX Sport 3)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Барселона (MAX Sport 4, Sport+ HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Марсилия (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания) Мурсия – Сарагоса (Диема Спорт 2)
20:30 часа (Испания) Барселона – Естудиантес (Нова Спорт)
21:30 часа (НБА) Милуоки Бъкс – Филаделфия 76-ърс (Диема Спорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (Евроспорт 1)
11:25 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (БНТ 3, Евроспорт 1)
12:00 часа (Северна комбинация) Световна купа в Шьонах (Евроспорт 2)
12:15 часа (Ски-бягане) Световна купа във Фалун (Евроспорт 1)
13:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (Евроспорт 1)
14:10 часа (Алпийски ски) Световна купа в Солдеу (БНТ 3)
14:15 часа (Биатлон) Световно първенство в Йостерсунд (Евроспорт 1)
15:15 часа (Ски-бягане) Световна купа във Фалун (Евроспорт 1)
16:45 часа (Биатлон) Световно първенсто в Йостерсунд (Евроспорт 1)
21:00 часа (НХЛ) Колорадо Авъланч – Ню Джърси Девилс (MAX Sport 1)

ВОЛЕЙБОЛ
20:00 часа (Италия) Модена – Тренто (Ринг)

ТЕНИС
22:00 часа Турнир за жени в Индиън Уелс (F+)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
09:00 часа (Суперспорт) Световен шампионат в Тайланд (Евроспорт 2)
11:00 часа (Супербайк) Световен шампионат в Тайланд (Евроспорт 2)

ВОДНА ТОПКА
17:00 часа (Водна топка) Финал за Купата на България (БНТ 3)

СНУКЪР
20:45 часа Гибралтар Оупън (Евроспорт 1)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.