Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
13:00 часа – Испания, Примера дивисион: Виляреал – Еспаньол (MAX Sport 4)
13:15 часа – Холандия, Ередивизи: Екселсиор – Фейенорд (MAX Sport 1)
13:30 часа – Италия, Серия „А“: СПАЛ – Торино (MAX Sport 3)
15:30 часа – Холандия, Ередивизи: ПСВ Айндховен – Фортуна Ситард (MAX Sport 1)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Дженоа – Сасуоло (MAX Sport 2)
16:00 часа – Италия, Серия „А“: Удинезе – Фиорентина (MAX Sport 3)
16:00 часа – Франция, Лига 1: Ним – Монпелие (Нова Спорт)
16:05 часа – Англия, Висша лига: Лестър – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
16:30 часа – Германия, Бундеслига: Аугсбург – Майнц 05 (Евроспорт 2 България)
17:15 часа – Испания, Примера дивисион: Бетис – Атлетико (Мадрид) (МАX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
18:00 часа – Франция, Лига 1: Сент Етиен – Страсбург (Нова Спорт)
18:30 часа – Англия, Висша лига: Манчестър Сити – Арсенал (Диема Спорт 2,)
19:00 часа – Италия, Серия „А“: Интер – Болоня (MAX Sport 3)
19:00 часа – Германия, Бундеслига: Щутгарт – Фрайбург (Евроспорт 2 България)
19:30 часа – Испания, Примера дивисион: Ейбар – Жирона (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
21:30 часа – Италия, Серия „А“: Рома – Милан (MAX Sport 3)
21:45 часа – Испания, Примера дивисион: Реал (Мадрид) – Алавес (MAX Sport 4, Sport+ HD „Булсатком“)
22:00 часа – Франция, Лига 1: Лион – ПСЖ (Диема Спорт)

ТЕНИС
12:00 часа – София Оупън: Яник Маден – Даниел Химено-Травер (Диема Спорт)
12:00 часа – Турнир за жени в Тайланд (F+ /Sport+ HD „Булсатком“)
14:00 часа – София Оупън: Стефано Траваля – Джеймс Уорд (Диема Спорт)
16:00 часа – София Оупън: Серхий Стаховски – Грабриел Донев (Диема Спорт)
18:00 часа – София Оупън: Лукаш Лацко – Александър Лазаров (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
14:00 часа – Мач от първенството на Испания: Гран Канария – Баскония (Нова Спорт)
20:30 часа – Мач от първенството на Испания: Уникаха – Реал (Мадрид) (Нова Спорт)
21:00 часа – Мач от НБА: Бостън Селтикс – Оклахома Сити Тъндър (Диема Спорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:00 часа – Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, първи манш (Евроспорт 2 България)
11:25 часа – Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом в Гармиш-Партенкирхен (мъже), първи манш (БНТ 3, Eвроспорт 1 България)
11:45 часа – Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, втори манш (Евроспорт 2 България)
12:45 часа – Биатлон: Световно първенство за младежи в Брезно-Осърбле, преследване, жени (Евроспорт 2 България)
13:00 часа – Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, ски скокове (Евроспорт 1 България)
14:00 часа – Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, щафета (Евроспорт 2 България)
14:25 часа – Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом в Гармиш-Партенкирхен (мъже), втори манш (БНТ 3, Евроспорт 1 България)
16:00 часа – Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, ски бягане (Евроспорт 1 България)
16:30 часа – Ски полети: Световна купа в Оберсдорф, състезание (Евроспорт 1 България)

ХОКЕЙ НА ЛЕД
19:30 часа – Мач от НХЛ: Вашингтон Кепитълс – Бостън Бруинс (MAX Sport 2)

КОЛОЕЗДЕНЕ НА ПИСТА
21:15 часа – Шест дни на Копенхаген, четвърти ден (Евроспорт 2 България)
23:30 часа – Обиколка на Сан Хуан, седми етап (Евроспорт 2 България)

СНУКЪР
15:00 часа – Турнир „Германия мастърс“, финал (Евроспорт 2 България)
20:45 часа – Турнир „Германия мастърс“, финал (Евроспорт 1 България)

ВОЛЕЙБОЛ 

16,30 часа Модена – Перуджа (Ринг)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.