Пълна ТВ програма на световното по футбол

Днес, 14 юни, стартира световно първенство по футбол в Русия.

Ето и пълната телевизионна програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

14.06.2018
18:00 часа (българско време) Група А: Русия – Саудитска Арабия, Москва – БНТ
15.06.2018
15:00 Група А: Египет – Уругвай, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD
18:00 Група B: Иран – Маркоко, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD
21:00 Група B: Испания – Португалия, Сочи – БНТ, БНТ HD

16.06.2018
13:00: Група C: Франция – Австралия, Казан – БНТ, БНТ HD
16:00: Група D: Аржентина – Исландия, Москва (Откритие Арена)- БНТ, БНТ HD
19:00: Група C: Перу – Дания, Саранск – БНТ, БНТ HD
22:00 Група D: Хърватия – Нигерия, Калининград – БНТ, БНТ HD

17.06.2018
15:00: Група E: Коста Рика – Сърбия, Самара – БНТ, БНТ HD
18:00 Група F: Германия – Мексико, Москва (Лужники) – БНТ, БНТ HD
21:00 Група E: Бразилия – Швейцария, Ростов – БНТ, БНТ HD

18.06.2018
15:00 Група F: Швеция – Република Корея, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD
18:00 Група G: Белгия – Панама, Сочи – БНТ, БНТ HD
21:00 Група G: Тунис – Англия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

19.06.2018
15:00 Група H: Полша – Сенегал, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD
18:00 Група H: Колумбия – Япония, Саранск – БНТ, БНТ HD
21:00 Група А: Русия – Египет, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

20.06.2018
15:00 Група B: Португалия – Мароко, Москва (Лужники) – БНТ, БНТ HD
18:00 Група А: Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов – БНТ, БНТ HD
21:00 Група B: Иран – Испания, Казан – БНТ, БНТ HD

21.06.2018
15:00 Група C: Франция – Перу, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD
18:00 Група C: Дания – Австралия, Самара – БНТ, БНТ HD
21:00 Група D: Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

22.06.2018
15:00 Група E: Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD
18:00 Група D: Нигерия – Исландия, Волгоград – БНТ, БНТ HD
21:00 Група E: Сърбия – Швейцария, Калининград – БНТ, БНТ HD

23.06.2018
15:00 Група G: Белгия – Тунис, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD
18:00 Група F: Германия – Швеция, Сочи – БНТ, БНТ HD
21:00 Група F: Корея – Мексико, Ростов – БНТ, БНТ HD

24.06.2018
15:00 Група G: Англия – Панама, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD
18:00 Група H: Япония – Сенегал, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD
21:00 Група H: Полша – Колумбия, Казан – БНТ, БНТ HD

25.06.2018
17:00 Група А: Уругвай – Русия, Самара – БНТ
17:00 Група А: Саудитска Арабия – Египет, Волгоград, БНТ HD
21:00 Група B: Иран – Португалия, Саранск – БНТ
21:00 Група B: Испания – Мароко, Калининград, БНТ HD

26.06.2018
17:00 Група C: Дания – Франция, Москва (Лужники) – БНТ
17:00 Група C: Австралия – Перу, Сочи, БНТ HD
21:00 Група D: Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург – БНТ
21:00 Група D: Исландия – Хърватия, Ростов, БНТ HD

27.06.2018
17:00 Група F: Корея – Германия, Казан – БНТ
17:00 Група F: Мексико – Швеция, Екатеринбург, БНТ HD
21:00 Група E: Сърбия – Бразилия, Москва (Откритие Арена) – БНТ
21:00 Група E: Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

28.06.2018
17:00 Група H: Япония – Полша, Волгорад – БНТ
17:00 Група H: Сенегал – Колумбия, Самара, БНТ HD
21:00 Група G: Англия – Белгия, Калининград – БНТ
21:00 Група G: Панама – Тунис, Саранс, БНТ HD

ОСМИНАФИНАЛИ
30.06.2018
Мач №1: 17:00: Победител Група C – Втори група D – БНТ, БНТ HD
Мач №2: 21:00: Победител група A – Втори група B – БНТ, БНТ HD

01.07.2018
Мач №3: 17:00 Победител група B – Втори Група A – БНТ
Мач №4: 21:00 Победител Група D – Втори група C – БНТ

02.07.2018
Мач №5: 17:00: Победител Група Е – Втори Група F – БНТ
Мач №6: 21:00 Победител Група G – Втори Група H – БНТ

03.07.2018
Мач №7: 17:00 Победител Група F – Втори Група E – БНТ
Мач №8: 21:00 Победител Група H – Втори Група G – БНТ

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ
06.07.2018
1. 17:00 Победител от мач №1 – Победител от мач №2 – БНТ
2. 21:00 Победител мач №5 – Победител мач №6 – БНТ

07.07.2018
3. 17:00 Победител мач №7 – Победител мач №8 – БНТ
4. 21:00 Победител от мач №3 – Победител от мач №4 – БНТ

ПОЛУФИНАЛИ
10.07.2018
Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 – Победител от четвъртфинал №2 – БНТ

11.07.2018
Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 – Победител от четвъртфинал №4 – БНТ

14.07.2018
17:00 часа – Мач за бронзовите медали – БНТ

15.07.2018
18:00 часа – Финал на Световно първенство по футбол – БНТ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.