Спортът по телевизията днес

ФУТБОЛ
13:30 СПАЛ – Интер – пряко по Ринг БГ
13:30 Утрехт – Аякс – пряко по MТел Спорт 1 (МТел, Близу)
15:30 Фейенорд – АДО Ден Хааг – пряко по MТел Спорт 1 (МТел, Близу)
15:30 Фейенорд – АДО Ден Хааг – пряко по MТел Спорт 1 (МТел, Близу)
15:30 Челси – Нюкасъл; ФА къп – пряко по Диема спорт 2
16:00 Наполи – Болоня – пряко по Ринг БГ
16:00 Лил – Страсбург – пряко по Нова спорт
16:30 Леверкузен – Майнц 05 – пряко по Евроспорт 2
16:30 Лудогорец – Кайрат; контрола – пряко по Диема спорт
17:15 Aтлетико Мадрид – Лас Палмас – пряко по Ф+ / Sport+ HD (Булсатком)
18:00 Бордо – Лион – пряко по Нова спорт
18:00 Кардиф – Манчестър Сити; ФА къп – пряко по Диема спорт 2
19:00 Хановер – Волфсбург – пряко по Евроспорт 2
19:00 Милан – Лацио – пряко по Ринг.бг
19:30 Севиля – Хетафе – пряко по ТВ+ / Ф+ (Булсатком)
21:45 Барселона – Алавес – пряко по Sport+ HD (Булсатком)
21:45 Рома – Сампдория – пряко по Ринг БГ
22:00 Марсилия – Монако – пряко по Диема спорт

ТЕНИС
10:30 часа, Роджър Федерер – Марин Чилич (Евроспорт)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
12:15 часа, Ски бягане, масов старт (Евроспорт 2)
13:00 часа, Ски алпийски дисциплини, слалом жени (Евроспорт 2)
13:30 часа, Световна купа по сноуборд в Банско (БНТ)
13:55 часа, Европейско първенство по биатлон, единична смесена щафета (БНТ HD)
14:00 часа, Северна комбинация, ски скокове (Евроспорт)
14:30 часа, Ски алпийски дисциплини, гигантски слалом (Евроспорт)
14:45 часа, Световна купа по сноуборд в Банско, паралелен слалом (БНТ HD)
15:30 часа, Ски бягане, 10 километра мъже (Евроспорт)
15:55 часа, Европейско първенство по биатлон, смесена щафета (БНТ HD)
16:15 часа, Северна комбинация, ски бягане (Евроспорт)
17:15 часа, Ски скокове в Закопане (Евроспорт)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
10:00 часа, Световен рали шампионат (БНТ HD)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа, Реал Мадрид – Билбао (Диема спорт)
19:30 часа, Естудиантес – Баскония (Диема спорт)
22:30 часа, Чикаго Булс – Милуоки Бъкс (Диема спорт 2)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.