Анамейк ван Флойтен спечели златото в индивидуалния часовник при жени-елит

UCI Road World Championships 2017 Bergen

Elite Women – Individual Time Trial

Annemiek van Vleuten
Photo: Tim de Waele

Annemiek van Vleuten заграби златното отличие в индивидуалното бягане по часовник за жени-елит на Световното първенство по шосейно колоездене в Берген, Норвегия.

Холандката премина 21.1km трасе за 28:50, което беше с, 12″ по-бързо от сънародничката си Anna van der Breggen. Австралийката Katrin Garfoot се клаисра трета на 19″.

Full Results

# Rider Name (Country) Team Result
1 Annemiek van Vleuten (Netherlands) 0:28:50
2 Anna van Der Breggen (Netherlands) 0:00:12
3 Katrin Garfoot (Australia) 0:00:19
4 Chloe Dygert (United States) 0:00:38
5 Ellen van Dijk (Netherlands) 0:00:52
6 Linda Villumsen (New Zealand) 0:00:56
7 Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa) 0:01:19
8 Lauren Stephens (United States) 0:01:20
9 Hannah Barnes (Great Britain) 0:01:23
10 Cecilie Uttrup Ludwig (Denmark) 0:01:34
11 Amber Neben (United States) 0:01:42
12 Lisa Brennauer (Germany) 0:01:48
13 Audrey Cordon Ragot (France) 0:01:51
14 Pernille Mathiesen (Denmark) 0:02:02
15 Juliette Labous (France) 0:02:02
16 Ann-Sophie Duyck (Belgium) 0:02:03
17 Trixi Worrack (Germany) 0:02:04
18 Elisa Longo Borghini (Italy) 0:02:08
19 Elinor Barker (Great Britain) 0:02:10
20 Lotta Pauliina Lepisto (Finland) 0:02:14
21 Karol-Ann Canuel (Canada) 0:02:19
22 Eri Yonamine (Japan) 0:02:29
23 Olga Zabelinskaya (Russian Federation) 0:02:31
24 Lisa Morzenti (Italy) 0:02:31
25 Tayler Wiles (United States) 0:02:47
26 Ramona Forchini (Switzerland) 0:02:47
27 Ana Cristina Sanabria Sanchez (Colombia) 0:02:51
28 Antri Christoforou (Cyprus) 0:02:52
29 Marlen Reusser (Switzerland) 0:02:59
30 Martina Ritter (Austria) 0:03:02
31 Vita Heine (Norway) 0:03:05
32 Olena Pavlukhina (Azerbaijan) 0:03:09
33 Olga Shekel (Ukraine) 0:03:29
34 Rotem Gafinovitz (Israel) 0:03:30
35 Sari Saarelainen (Finland) 0:03:44
36 Aurela Nerlo (Poland) 0:03:51
37 Ksenia Tcymbaliuk (Russian Federation) 0:03:54
38 Omer Shapira (Israel) 0:03:57
39 Thea Thorsen (Norway) 0:04:01
40 Eileen Burns (Ireland) 0:04:12
41 Daiva Tuslaite (Lithuania) 0:04:19
42 Lourdes Oyarbide Jimenez (Spain) 0:04:21
43 Varvara Fasoi (Greece) 0:04:28
44 Yumi Kajihara (Japan) 0:04:53
45 Aurelie Halbwachs (Mauritius) 0:05:02
46 Brenda Santoyo Perez (Mexico) 0:05:10
47 Eyeru Tesfoam Gebru (Ethiopia) 0:05:10
48 Yao Pang (Hong Kong, China) 0:05:17
49 Eleni Michalista Tsavari (Greece) 0:05:19
50 Aranza Valentina Villalon Sanchez (Chile) 0:05:32
51 Qianyu Yang (Hong Kong, China) 0:05:41
52 Selam Amha Gerefiel (Ethiopia) 0:06:33
53 Justina Jovaisyte (Lithuania) 0:06:43
54 Jer Ling Serene Lee (Singapore) 0:07:26

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.