Мадс Вюрц Шмид спечели златото в индивидуалния пробег при U23

UCI Road World Championships – Richmond USA 2015

U23 Men – Individual Time Trial 30 km.

Mads Wurtz Schmidt  Photo: Graham Watson
Mads Wurtz Schmidt
Photo: Graham Watson

Mads Würtz Schmidt (Denmark) Спечели световната титла в индивидуалното бягане по часовник при дисциплината U23 на Световното първенство по колоездене на шосе в Ричмънд, САЩ. Той стартира сравнително рано, но времето му бе най-силно дори, след като премина представителят на Германия Maximillian Schachmann (Germany). Schachmann постигна второ най-силно време със закъснение от 13″. Другият представител на Германия Lennard Kamna беше с трето време и 21″ закъснение.

1 Mads Wurtz Schmidt (Denmark) 0:37:10
2 Maximilian Schachmann (Germany) 0:00:13
3 Lennard Kamna (Germany) 0:00:21
4 Truls Engen Korsaeth (Norway) 0:00:37
5 Owain Doull (Great Britain)
6 James Oram (New Zealand) 0:00:38
7 Miles Scotson (Australia) 0:00:41
8 Thery Schir (Switzerland) 0:00:42
9 Marlen Zmorka (Ukraine) 0:00:43
10 Daniel Eaton (United States of America) 0:00:44
11 Ryan Mullen (Ireland) 0:00:50
12 Davide Martinelli (Italy) 0:00:58
13 Filippo Ganna (Italy) 0:01:00
14 Steven Lammertink (Netherlands) 0:01:04
15 Jan Marcus Karlsson (Sweden) 0:01:12
16 Soren Kragh Ansersen (Denmark) 0:01:19
17 Nathan Van Hooydonck (Belgium) 0:01:27
18 Jose Luis Rodriguez (Chile) 0:01:28
19 Gregory Daniel (United States of America) 0:01:31
20 Sean MacKinnon (Canada) 0:01:37
21 Merhawi Kudus Ghbremedhin (Eritrea) 0:01:43
22 Stepan Astafyev (Kazakhstan) 0:01:46
23 Marc Fournier (France)
24 Krists Neilands (Latvia) 0:01:47
25 Josef Cerny (Czech Republic) 0:01:48
26 Tom Wirtgen (Luxembourg) 0:01:49
27 Ignacio Prado (Mexico) 0:01:51
28 Nikolay Cherkasov (Russia) 0:01:54
29 Gregor Muhlberger (Australia) 0:01:58
30 Ruben Pols (Belgium) 0:02:00
31 Michal Schlegel (Czech Republic) 0:02:07
32 Nickolas Dlamini (South Africa) 0:02:14
33 Alex Cataford (Canada) 0:02:18
34 Scott Davies (Great Britain) 0:02:20
35 Jhonatan Ospina (Colombia) 0:02:32
36 Jhonatan Restrepo (Colombia)
37 Morne Van Niekerk (South Africa) 0:02:33
38 Eddie Dunbar (Ireland) 0:02:35
39 Roman Kustadinchev (Russia) 0:02:40
40 Oleg Zemlyakov (Kazakhstan) 0:02:56
41 Adil Barbari (Algeria) 0:02:58
42 Anass Ait El Abdia (Morocco) 0:03:09
43 Kyeongho Min (Korea) 0:03:15
44 Altan-Ochir Erdenebat (Mongolia) 0:04:19
45 Xavier San Sebastian (Spain) 0:04:25
46 Abderrahmane Mansouri (Algeria) 0:04:31
47 Bonaventure Uwizeyimana (Rwanda) 0:04:33
48 Valens Ndayisenga (Rwanda) 0:04:49
49 Atsushi Oka (Japan) 0:05:21
50 Yuma Koishi (Japan) 0:05:30

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.