Модоло етапен победител в 13. етап на Джирото. Контадор губи лидерство след падане

Giro d’Italia 2015

Stage 13 Montecchio Magiorre – Jesolo 147 km.

Sacha Modolo Photo: Jean-Christophe Bott/AP
Sacha Modolo
Photo: Jean-Christophe Bott/AP

В пореден дъждовен ден Sacha Modolo (Lampre-Merida) донесе етапната победа за Lampre-Merida в 13. етап от Обиколката на Италия 2015. Той победи във финалната права Giacomo Nizzolo (Trek Factory) и Elia Viviani (Sky). A mass crash just outside the three kilometre zone greatly reduced the final field, and upset the general classification, giving Fabio Aru (Astana) the overall lead.

Финалите километри пък бяха белязани от масово падане, за лош късмет на до днешния лидер Alberto Contador (Tinkoff-Saxo), който се оказа в клопката на мелето, но без контузии. Пред него обаче се беше измъкнал втория в генералното класиране Fabio Aru (Astana). Така Aru оглави генералното класиране, защото Contador пристигна на финала 40″ след етапния победител и сега е втори на 19″.

В същото време несгодите в Италия за Richie Porte не спират. Заради падането той загуби 2′ на финала, който пресече с велосипед, даден му от съотборника му Vasil Kiryienka, което пък не му бе много по мярка.

Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice все още участва в Обиколката и е на 162 място.

Текст: CJ

1 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 3:03:08
2 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
3 Elia Viviani (Ita) Team Sky
4 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
5 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini
6 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
7 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo
8 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
9 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin
10 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
11 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
12 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
13 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
14 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge
15 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling 0:00:04
16 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
17 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
18 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
19 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
20 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
21 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
22 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
23 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
24 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
25 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
26 Rigoberto Uran (Col) Etixx – Quick-Step
27 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
28 Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo
29 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
30 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
31 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal
32 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
33 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
34 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
35 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr 0:00:13
36 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:00:19
37 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
38 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
39 Greg Henderson (NZl) Lotto Soudal
40 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal 0:00:26
41 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
42 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
43 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
44 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:00:34
45 Elia Favilli (Ita) Southeast Pro Cycling 0:00:38
46 Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo 0:00:40
47 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
48 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
49 Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini
50 Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
51 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini
52 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
53 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
54 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
55 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale
56 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo
57 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
58 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
59 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
60 Maxime Bouet (Fra) Etixx – Quick-Step
61 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo
62 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
63 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
64 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
65 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team 0:00:46
66 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:00:49
67 Tom Boonen (Bel) Etixx – Quick-Step
68 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin 0:01:08
69 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:01:10
70 Janier Acevedo (Col) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
71 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
72 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
73 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 0:01:15
74 Jonathan MONSALVE
75 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:01:20
76 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
77 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge 0:01:23
78 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
79 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:01:29
80 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:01:33
81 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team 0:01:35
82 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 0:01:36
83 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
84 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
85 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
86 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini
87 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini
88 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
89 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
90 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
91 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
92 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha
93 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
94 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
95 Petr Vakoc (Cze) Etixx – Quick-Step
96 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
97 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
98 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team 0:01:45
99 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:01:52
100 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:02:01
101 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:02:08
102 Richie Porte (Aus) Team Sky
103 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr
104 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
105 Alessandro Malaguti (Ita) Nippo – Vini Fantini
106 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick-Step 0:02:11
107 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling
108 Fabio Sabatini (Ita) Etixx – Quick-Step
109 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
110 Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling
111 Mauro Finetto (Ita) Southeast Pro Cycling
112 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
113 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
114 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr
115 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
116 David De La Cruz (Spa) Etixx – Quick-Step
117 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
118 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin
119 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
120 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF 0:02:18
121 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 0:02:22
122 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin 0:02:31
123 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:02:35
124 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge 0:02:47
125 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
126 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
127 Sebastian Henao (Col) Team Sky
128 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling
129 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling
130 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
131 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
132 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
133 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
134 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
135 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
136 Igor Anton (Spa) Movistar Team
137 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
138 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge
139 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
140 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo
141 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
142 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling
143 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling
144 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
145 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr
146 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr
147 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
148 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
149 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
150 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
151 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
152 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli
153 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
154 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team
155 Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin
156 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:03:25
157 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice
158 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo
159 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
160 Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team
161 Benat Intxausti (Spa) Movistar Team
162 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
163 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
164 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida
165 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida
166 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team
167 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
168 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin
169 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing 0:03:54
170 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing
171 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 0:04:11
172 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal 0:04:24
173 Sergio Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:05:10
174 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing
175 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
176 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
177 Marco Coledan (Ita) Trek Factory Racing
178 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:05:28
179 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
180 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli 0:07:05
181 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
182 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 0:07:09
DNS Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge

General Classification

# Rider Name (Country) Team Result
1 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 54:20:35
2 Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo 0:00:19
3 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:01:14
4 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo 0:01:38
5 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:01:49
6 Rigoberto Uran (Col) Etixx – Quick-Step 0:02:02
7 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team 0:02:12
8 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:02:21
9 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team 0:02:40
10 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha 0:03:15
11 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal 0:03:25
12 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:03:43
13 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal 0:03:57
14 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:03:59
15 Leopold Konig (Cze) Team Sky 0:04:24
16 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:04:46
17 Richie Porte (Aus) Team Sky 0:05:05
18 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:05:24
19 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 0:06:28
20 Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:06:40
21 Ion Izagirre (Spa) Movistar Team 0:07:20
22 Mikel Nieve (Spa) Team Sky 0:08:22
23 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:10:27
24 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:14:57
25 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:15:07
26 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team 0:20:08
27 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale 0:21:00
28 Andre Cardoso (Por) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 0:28:35
29 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo 0:31:12
30 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team 0:33:49
31 Benat Intxausti (Spa) Movistar Team 0:34:41
32 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling 0:36:37
33 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha 0:39:32
34 Stef Clement (Ned) IAM Cycling 0:41:07
35 Esteban Chaves (Col) Orica GreenEdge 0:43:35
36 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:45:15
37 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 0:45:33
38 Jonathan MONSALVE 0:46:23
39 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF 0:47:10
40 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:49:15
41 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida 0:49:31
42 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo 0:52:18
43 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:58:32
44 Mauro Finetto (Ita) Southeast Pro Cycling 0:58:38
45 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF 1:00:50
46 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice 1:01:35
47 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing 1:01:40
48 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 1:01:42
49 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha 1:01:48
50 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge 1:02:10
51 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge 1:03:58
52 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling 1:04:07
53 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 1:05:01
54 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice 1:06:19
55 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 1:07:09
56 Igor Anton (Spa) Movistar Team 1:07:24
57 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha 1:07:29
58 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo 1:07:35
59 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team 1:09:08
60 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr 1:09:14
61 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr 1:09:41
62 Maxime Bouet (Fra) Etixx – Quick-Step 1:11:29
63 David De La Cruz (Spa) Etixx – Quick-Step 1:12:12
64 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling 1:12:36
65 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 1:14:47
66 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin 1:15:51
67 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli 1:16:17
68 Sylwester Szmyd (Pol) CCC Sprandi Polkowice 1:16:53
69 Sebastian Henao (Col) Team Sky 1:17:30
70 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team 1:21:27
71 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 1:22:05
72 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 1:23:57
73 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF 1:24:42
74 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 1:26:21
75 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 1:27:34
76 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida 1:27:49
77 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice 1:27:56
78 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 1:32:14
79 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo 1:33:09
80 Clement Chevrier (Fra) IAM Cycling 1:34:10
81 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 1:34:20
82 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 1:34:24
83 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal 1:34:26
84 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 1:35:14
85 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 1:36:08
86 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 1:36:26
87 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team 1:39:14
88 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 1:39:58
89 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky 1:41:18
90 Davide Malacarne (Ita) Astana Pro Team 1:43:01
91 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin 1:43:02
92 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 1:43:10
93 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale 1:43:40
94 Kristof Vandewalle (Bel) Trek Factory Racing 1:43:59
95 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 1:44:43
96 Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team 1:45:55
97 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF 1:46:30
98 Elia Favilli (Ita) Southeast Pro Cycling 1:48:16
99 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF 1:48:19
100 Giacomo Berlato (Ita) Nippo – Vini Fantini 1:50:38
101 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 1:51:32
102 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin 1:52:43
103 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr 1:54:38
104 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 1:54:52
105 Marek Rutkiewicz (Pol) CCC Sprandi Polkowice 1:54:54
106 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge 1:55:10
107 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 1:55:21
108 Janier Acevedo (Col) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 1:56:56
109 Fabio Sabatini (Ita) Etixx – Quick-Step 1:56:59
110 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF 1:59:22
111 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr 1:59:27
112 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 1:59:54
113 Sergio Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo
114 Bertjan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo 2:01:32
115 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli 2:02:48
116 Petr Vakoc (Cze) Etixx – Quick-Step 2:02:54
117 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling 2:03:30
118 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini 2:03:45
119 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr 2:04:18
120 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 2:04:28
121 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal 2:04:30
122 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge 2:06:10
123 Tom Boonen (Bel) Etixx – Quick-Step 2:08:07
124 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 2:09:44
125 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 2:11:21
126 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 2:11:46
127 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 2:12:05
128 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 2:12:21
129 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha 2:12:31
130 Matteo Busato (Ita) Southeast Pro Cycling 2:12:55
131 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr 2:13:07
132 Nick Van Der Lijke (Ned) Team LottoNL-Jumbo 2:13:33
133 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing 2:15:20
134 Elia Viviani (Ita) Team Sky 2:15:35
135 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge 2:16:11
136 André Greipel (Ger) Lotto Soudal 2:16:41
137 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice 2:17:43
138 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin 2:18:35
139 Maarten Tjallingii (Ned) Team LottoNL-Jumbo 2:18:37
140 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 2:19:03
141 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 2:20:23
142 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 2:20:48
143 Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin 2:23:19
144 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 2:24:47
145 Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge 2:25:38
146 Alan Marangoni (Ita) Cannondale-Garmin Pro Cycling Team 2:26:36
147 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo 2:26:50
148 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 2:26:54
149 Moreno Hofland (Ned) Team LottoNL-Jumbo 2:27:13
150 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha 2:28:37
151 Greg Henderson (NZl) Lotto Soudal 2:29:08
152 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida 2:29:28
153 Bartlomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice 2:31:35
154 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team 2:32:02
155 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 2:34:52
156 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo 2:36:32
157 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling 2:37:07
158 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick-Step 2:37:14
159 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin 2:37:27
160 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli 2:37:36
161 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing 2:37:57
162 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice 2:38:04
163 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 2:41:45
164 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF 2:43:04
165 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo 2:43:54
166 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 2:46:59
167 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal 2:48:24
168 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing 2:49:04
169 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal 2:50:08
170 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo – Vini Fantini 2:51:22
171 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr 2:52:36
172 Alessandro Malaguti (Ita) Nippo – Vini Fantini 2:52:43
173 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin 2:53:23
174 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF 2:53:42
175 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 2:54:20
176 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Alpecin 2:54:41
177 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling 2:55:58
178 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli 2:59:05
179 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling 3:00:25
180 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin 3:00:51
181 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge 3:05:19
182 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling 3:10:57
183 Marco Coledan (Ita) Trek Factory Racing 3:15:15

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.