Германец спечели общия старт при кадетите в Понферада – Испания

UCI Road World Championships 2014, Ponferrada

Men’s Junior Road Race: Ponferrada – Ponferrada 127.4km

Alexandr Kulikovskiy (Russian Federation); Jonas Bokeloh (Germany); Peter Lenderink (Netherlands)
Alexandr Kulikovskiy (Russian Federation); Jonas Bokeloh (Germany); Peter Lenderink (Netherlands)

 

Jonas Bokeloh (Germany) доминира в общия старт при кадетите дисциплина от световното първенство по шосейно колоездене в Понферада – Испания. Във финалния спринт германецът се изправи срещу Alexandr Kulikovskiy (Russia) – сребро и Peter Lenderink (Netherlands) – бронз.

Текст: Cycling Junkies

1 Jonas Bokeloh (Germany) 3:07:00
2 Alexandr Kulikovskiy (Russian Federation)
3 Peter Lenderink (Netherlands)
4 Edoardo Affini (Italy)
5 Magnus Klaris (Denmark)
6 Izidor Penko (Slovenia)
7 Lucas Eriksson (Sweden)
8 Lorenzo Fortunato (Italy)
9 Léo Danes (France)
10 Sjoerd Bax (Netherlands)
11 Jordi Warlop (Belgium)
12 Wilmar Paredes (Colombia)
13 Emiel Planckaert (Belgium)
14 Gino Mäder (Switzerland)
15 Moritz Fußnegger (Germany)
16 James Shaw (Great Britain)
17 Masahiro Ishigami (Japan)
18 Mitchell Cornelisse (Netherlands)
19 Christian Koch (Germany)
20 Martin Schäppi (Switzerland)
21 Aurélien Paret-Peintre (France)
22 Pascal Eenkhoorn (Netherlands)
23 Jonas Gregaard (Denmark)
24 Jai Hindley (Australia)
25 Senne Leysen (Belgium)
26 Benjamin Brkic (Austria)
27 Michael Storer (Australia)
28 Mark Padun (Ukraine)
29 Ward Jaspers (Belgium)
30 Stepan Kurianov (Russian Federation)
31 Andrej Petrovski (Former Yugoslav Republic of Macedonia)
32 Vincenzo Albanese (Italy)
33 Hampus Anderberg (Sweden) 0:00:08
34 James Thompson (Australia) 0:00:12
35 Tamirlan Tassymov (Kazakhstan) 0:00:16
36 Zeno Caminada (Switzerland) 0:00:20
37 Kevin Geniets (Luxembourg) 0:00:37
38 Øyvind Skog (Norway) 0:00:38
39 Pavel Sivakov (Russian Federation)
40 Jaime Restrepo (Colombia) 0:01:10
41 Filippo Ganna (Italy)
42 Maxim Satlikov (Kazakhstan) 0:01:33
43 Rayane Bouhanni (France) 0:01:44
44 Michael O’loughlin (Ireland)
45 Alexander Fåglum Karlsson (Sweden)
46 Aleksander Vlasov (Russian Federation)
47 Patrick Haller (Germany)
48 Yuriy Chsherbinin (Kazakhstan)
49 Mario Spengler (Switzerland)
50 Philip O’donnell (United States Of America)
51 Jan Maas (Netherlands)
52 Zeke Mostov (United States Of America)
53 Sasu Halme (Finland)
54 Miguel Angel Ballesteros (Spain)
55 Pierre Idjouadienne (France)
56 Riccardo Verza (Italy) 0:01:48
57 Gotzon Martín (Spain) 0:03:36
58 Juraj Bellan (Slovakia)
59 Rocco Fuggiano (Italy) 0:03:38
60 Eddie Dunbar (Ireland) 0:03:51
61 Nicola Conci (Italy) 0:03:57
62 Žan Jerkic (Slovenia) 0:04:23
63 Ivan Venter (South Africa)
64 Erlend Blikra (Norway) 0:04:44
65 Rodrigo Dos Santos Quirino (Brazil) 0:04:46
66 Hartthijs De Vries (Netherlands) 0:04:55
67 Matthew Gibson (Great Britain) 0:05:04
68 Jose Gerardo Ulloa (Mexico) 0:05:41
69 Diego Pablo Sevilla (Spain) 0:05:44
70 Jesper Schultz (Denmark) 0:06:19
71 Pavlo Bondarenko (Ukraine) 0:06:33
72 Anders Hardahl (Denmark) 0:06:36
73 Gustaf Andersson (Sweden) 0:07:05
74 Gustav Basson (South Africa)
75 Marcel Neuhauser (Austria)
76 Javier Montoya (Colombia)
77 Niklas Larsen (Denmark)
78 Tom Wirtgen (Luxembourg)
79 Keigo Kusaba (Japan) 0:08:22
80 David Gaudu (France) 0:08:27
81 Casper Pedersen (Denmark) 0:08:40
82 Jean-Simon D’anjou (Canada) 0:09:44
83 Patrick Gamper (Austria) 0:09:48
84 Grigoriy Shtein (Kazakhstan)
85 Peeter Pung (Estonia)
86 Abderrahim Zahiri (Morocco)
87 Petr Rikunov (Russian Federation)
88 Gorazd Per (Slovenia)
89 Matic Veber (Slovenia)
90 Martin Palm (Belgium)
91 Adrien Costa (United States Of America) 0:09:56
92 Stephen Shanahan (Ireland)
93 William Barta (United States Of America) 0:10:14
94 Syver Waersted (Norway) 0:11:35
95 Tobias Foss (Norway)
96 Derek Gee (Canada) 0:12:09
97 Patryk Solinski (Poland)
98 El Mehdi Chokri (Morocco) 0:12:54
99 Graeme Ockhuis (South Africa) 0:15:01
100 Xavier Cañellas (Spain) 0:15:22
101 Konstyantyn Ashurov (Ukraine)
102 Torjus Sleen (Norway)
103 Alisher Zhumakan (Kazakhstan)
104 Juan Francisco Villalobos (Mexico) 0:15:24
105 Sven Reutter (Germany)
106 Arturs Belevics (Latvia) 0:16:56
107 Emil Dima (Romania) 0:18:10
108 Jack Maddux (United States Of America) 0:18:23
109 Onur Balkan (Turkey) 0:19:33
110 Stephen Williams (Great Britain) 0:23:45
DNF Jonathan Brown (United States Of America)
DNF Ben Ganon (Israel)
DNF Pier-André Côté (Canada)
DNF Aleksandrs Rublevskis (Latvia)
DNF Valters Cakšs (Latvia)
DNF Islam Mansouri (Algeria)
DNF Zoheir Benyoub (Algeria)
DNF Daniel Martínez (Colombia)
DNF Jaume Suredia (Spain)
DNF Lennard Kämna (Germany)
DNF Keisuke Nakamura (Japan)
DNF David Zverko (Slovakia)
DNF Orluis Aular (Venezuela)
DNF Dilmurdjon Siddikov (Uzbekistan)
DNF Nathan Draper (Great Britain)
DNF Rui Filipe Alves (Portugal)
DNF Ridion Kopshti (Albania)
DNF Facundo Crisafulli (Argentina)
DNF Gabriel Cullaigh (Great Britain)
DNF Dzmitry Zhyhunou (Belarus)
DNF Roman Lehky (Czech Republic)
DNF Ladislav Kniha (Slovakia)
DNF Huynh Thanh Tung (Vietnam)
DNF Adrián Jaramillo (Ecuador)
DNF Dawid Adamczyk (Poland)
DNF Lucian Buga (Romania)
DNF Marco-Tapio Niemi (Finland)
DNF Damien Touzé (France)
DNF André Carvalho (Portugal)
DNF Dusan Rajovic (Serbia)
DNF Dylan O’brien (Ireland)
DNF Ismael Cárdenas (Venezuela)
DNF Damian Slawek (Poland)
DNF Salvador Martínez (El Salvador)
DNF Kristian Zimany (Slovakia)
DNF Amine Ahmed Galdoune (Morocco)
DNF Nico Selenati (Switzerland)
DNF Yam Poliak (Israel)
DNF Edward Walsh (Canada)
DNF Brian Carro (Uruguay)
DNF Elgun Alizada (Azerbaijan)
DNF Luka Cotar (Slovenia)
DNF Alexei Piashkun (Belarus)
DNF Itmar Einhorn (Israel)
DNF Dániel Móricz (Hungary)
DNF Tiago Antunes (Portugal)
DNF Bruno Kristic (Croatia)
DNF Daiki Magosaki (Japan)
DNF Mohamed Imam (Egypt)
DNF Akramjon Sunnatov (Uzbekistan)
DNF Andre Eduardo Gohr (Brazil)
DNF Ekke-Kaur Vosman (Estonia)
DNF Norman Vahtra (Estonia)
DNF Kanan Gahramanli (Azerbaijan)
DNF Jose Yustiz (Venezuela)
DNF Ismail Bouricha (Algeria)
DNF Jon Bozic (Slovenia)
DNF Gergö Gönczi (Hungary)
DNF Marius Skjolden (Norway)
DNF Nikolay Ilichev (Russian Federation)
DNF Ilyass Rabihi (Morocco)
DNF Daire Feeley (Ireland)
DNF Niklas Henttala (Finland)
DNF Alihan Demirbag (Turkey)
DNF Francisco Lara (Mexico)
DNF Youssef Helal (Egypt)
DNF Enzo Lujan (Argentina)
DNF Larry Valvasori (Luxembourg)
DNF Gordian Banzer (Liechtenstein)
DNF Alexis Alarcon (Chile)
DNF Mustafa Erikçi (Turkey)
DNF Dmitriy Ponkratov (Uzbekistan)
DNF Anton Ivashkin (Belarus)
DNF Lucas Hamilton (Australia)
DNF Realdo Ramaliu (Albania)
DNF Steff Crass (Belgium)
DNF Dušan Kalaba (Serbia)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.