Марсел Кител спринтира за етапната победа в откриването на Обиколката на Турция

Presidential Cycling Tour of Turkey 2013

Stage 1 Alanya 126km

 

Marcel Kittel (Argos-Shimano)  Photo: TUR
Marcel Kittel (Argos-Shimano)
Photo: TUR

Marcel Kittel дръпна на Andre Greipel (Lotto Belisol) и Yuri Metlushenko (Torku Sekerspor).

Не без отличната асистенция на тима си германецът завърши едно отлично извеждане по най-добрия възможен начин.

Kittel е и първият лидер в генералното класиране, следван на 4″ от сънародника си Adnre Greipel и от украинеца Yuriy Metlushenko на 6″.

За момента Данаил Андонов Петров (Caja Rural) е 72.

1 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 3:08:37
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
3 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor
4 Roger Kluge (Ger) Team NetApp-Endura
5 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step
6 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural
7 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty
8 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
10 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
11 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida
12 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha
13 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
14 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
15 Baptiste Planckaert (Bel) Crelan-Euphony
16 Leigh Howard (Aus) Orica-GreenEdge
17 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
18 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
19 Kevin Peeters (Bel) Crelan-Euphony
20 Jacobe Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
21 Roberto De Patre (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
22 Theo Bos (Ned) Blanco Pro Cycling Team
23 Joeri Stallaert (Bel) Crelan-Euphony
24 Tomas Vaitkus (Ltu) Orica-GreenEdge
25 Renaud Dion (Fra) Bretagne-Seche Environnement
26 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
27 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
28 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica-GreenEdge
29 Jonas Van Genechten (Bel) Lotto Belisol
30 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
31 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
32 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
33 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice
34 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
35 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano
36 Aidis Kruopis (Ltu) Orica-GreenEdge
37 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Seche Environnement
38 Gael Malacarne (Fra) Bretagne-Seche Environnement
39 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
40 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha
41 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura
42 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits
43 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida
44 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha
45 Miguel Ubeto Aponte (Ven) Lampre-Merida
46 Wilson Alexander Marentes Torres (Col) Colombia
47 Andrey Kashechkin (Kaz) Astana Pro Team
48 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
49 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
50 Gerald Ciolek (Ger) MTN-Qhubeka
51 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
52 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Team NetApp-Endura
53 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp-Endura
54 Daniel Schorn (Aut) Team NetApp-Endura
55 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs-Wanty
56 David De La Fuente Rasilla (Spa) Torku Sekerspor
57 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
58 Benjamin Verraes (Bel) Accent Jobs-Wanty
59 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
60 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
61 Kristian Sbaragli (Ita) MTN-Qhubeka
62 Luca Mazzanti (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
63 Brice Feillu (Fra) Sojasun
64 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
65 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano
66 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun
67 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
68 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
69 Mateusz Nowak (Pol) CCC Polsat Polkowice
70 Christian Delle Stelle (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
71 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
72 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural
73 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
74 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia
75 Luca Paolini (Ita) Katusha
76 Nikias Arndt (Ger) Team Argos-Shimano
77 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
78 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
79 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN-Qhubeka
80 Jonathan Cantwell (Aus) Team Saxo-Tinkoff
81 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol
82 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff
83 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
84 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN-Qhubeka
85 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
86 Piotr Gawronski (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Marko Kump (Slo) Team Saxo-Tinkoff
88 Pawel Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice
89 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
90 Sander Cordeel (Bel) Lotto Belisol
91 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Solutions Credits
92 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
93 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team
94 Koen Barbe (Bel) Crelan-Euphony
95 Andrey Mizourov (Kaz) Torku Sekerspor
96 Marco Haller (Aut) Katusha
97 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step
98 Maxim Belkov (Rus) Katusha
99 Aldo Ino Ilesic (Slo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
100 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne-Seche Environnement
101 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
102 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun
103 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
104 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step
105 James Vanlandschoot (Bel) Accent Jobs-Wanty
106 Angelo Pagani (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
107 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
108 Sébastien Duret (Fra) Bretagne-Seche Environnement
109 Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge
110 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty
111 Stijn Steels (Bel) Crelan-Euphony
112 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Seche Environnement
113 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Seche Environnement
114 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar
116 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice
117 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
118 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Colombia
119 Andreas Stauff (Ger) MTN-Qhubeka
120 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo-Tinkoff
121 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team
122 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia
123 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol
124 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun
125 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural
126 Jay McCarthy (Aus) Team Saxo-Tinkoff
127 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quick Step
128 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
129 Markus Eichler (Ger) Team NetApp-Endura
130 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural
131 Kevin Claeys (Bel) Crelan-Euphony
132 Martin Wesemann (RSA) MTN-Qhubeka
133 Bradley Potgieter (RSA) MTN-Qhubeka
134 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge
135 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun
136 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quick Step
137 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
138 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
139 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
140 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
141 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
142 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia
143 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
144 Jacobus Venter (RSA) MTN-Qhubeka
145 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
146 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
147 Alexander Porsev (Rus) Katusha
148 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp-Endura
149 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun
150 Clément Koretzky (Fra) Bretagne-Seche Environnement
151 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
152 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor
153 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
154 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia
155 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step
156 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural
157 Christopher Juul Jensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
158 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team
159 Junya Sano (Jpn) Vini Fantini-Selle Italia
160 Ji Cheng (Chn) Team Argos-Shimano
161 Andrea Pasqualon (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
162 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano
163 Pier Paolo De Negri (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
164 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
165 Frederique Robert (Bel) Lotto Belisol
166 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice
167 Timothy Duggan (USA) Team Saxo-Tinkoff
168 Frédéric Amorison (Bel) Crelan-Euphony
169 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
170 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team
171 Graeme Brown (Aus) Blanco Pro Cycling Team
172 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:25
173 Thomas Damuseau (Fra) Team Argos-Shimano 0:00:27
174 Mark Renshaw (Aus) Blanco Pro Cycling Team 0:00:35
175 Allan Davis (Aus) Orica-GreenEdge
176 Roy Jans (Bel) Accent Jobs-Wanty
177 Gregory Habeaux (Bel) Accent Jobs-Wanty
178 Timofey Kritskiy (Rus) Katusha
179 Thomas Raeymaekers (Bel) Team Novo Nordisk
180 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 0:00:38
181 Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp-Endura 0:00:41
182 Jetse Bol (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:00:42
183 Massimo Graziato (Ita) Lampre-Merida 0:00:45
184 Jonathan Breyne (Bel) Crelan-Euphony
185 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:01:09
186 Robert Wagner (Ger) Blanco Pro Cycling Team
187 Jos Van Emden (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:14
188 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida
189 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural 0:01:27
190 Andrea Di Corrado (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:01:37
191 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:43
192 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:46
193 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Caja Rural 0:06:29
Points
1 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 15 pts
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 14
3 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor 13
4 Roger Kluge (Ger) Team NetApp-Endura 12
5 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step 11
6 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 10
7 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 9
8 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 8
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 7
10 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 6
11 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 5
12 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha 4
13 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 3
14 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team 2
15 Baptiste Planckaert (Bel) Crelan-Euphony 1
Sprint – Banana 82.4km
1 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia 5 pts
2 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice 3
3 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural 1
Turkish Beauties Sprint – Alanya, 126.8km
1 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha 5 pts
2 Frederique Robert (Bel) Lotto Belisol 3
3 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor 1
Mountain 1 – 42.6km
1 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 5 pts
2 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor 3
3 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 2
4 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Caja Rural 1
Teams
1 Lampre-Merida 9:25:51
2 Crelan – Euphony
3 Bardiani Valvole-CSF Inox
4 Orica GreenEdge
5 Torku Sekerspor
6 Team Novo Nordisk
7 Katusha Team
8 Vini Fantini-Selle Italia
9 Team NetApp-Endura
10 CCC Polsat Polkowice
11 Bretagne Séché Environnement
12 Team Argos-Shimano
13 Colombia
14 Lotto-Belisol Team
15 Accent Jobs – Wanty
16 Astana Pro Team
17 UnitedHealthcare Pro Cycling Team
18 MTN Qhubeka
19 Sojasun
20 Caja Rural
21 Omega Pharma-QuickStep
22 Cofidis, Solutions Crédits
23 Team Saxo -Tinkoff
24 Team Europcar
25 Blanco Pro Cycling Team
General classification after stage 1
1 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 3:08:27
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:00:04
3 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor 0:00:06
4 Roger Kluge (Ger) Team NetApp-Endura 0:00:10
5 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step
6 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural
7 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty
8 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
10 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
11 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida
12 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha
13 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
14 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team
15 Baptiste Planckaert (Bel) Crelan-Euphony
16 Leigh Howard (Aus) Orica-GreenEdge
17 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
18 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
19 Kevin Peeters (Bel) Crelan-Euphony
20 Jacobe Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
21 Roberto De Patre (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
22 Theo Bos (Ned) Blanco Pro Cycling Team
23 Joeri Stallaert (Bel) Crelan-Euphony
24 Tomas Vaitkus (Ltu) Orica-GreenEdge
25 Renaud Dion (Fra) Bretagne-Seche Environnement
26 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
27 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
28 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica-GreenEdge
29 Jonas Van Genechten (Bel) Lotto Belisol
30 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
31 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
32 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
33 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice
34 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
35 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano
36 Aidis Kruopis (Ltu) Orica-GreenEdge
37 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Seche Environnement
38 Gael Malacarne (Fra) Bretagne-Seche Environnement
39 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
40 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha
41 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura
42 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits
43 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida
44 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha
45 Miguel Ubeto Aponte (Ven) Lampre-Merida
46 Wilson Alexander Marentes Torres (Col) Colombia
47 Andrey Kashechkin (Kaz) Astana Pro Team
48 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
49 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
50 Gerald Ciolek (Ger) MTN-Qhubeka
51 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
52 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Team NetApp-Endura
53 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp-Endura
54 Daniel Schorn (Aut) Team NetApp-Endura
55 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs-Wanty
56 David De La Fuente Rasilla (Spa) Torku Sekerspor
57 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
58 Benjamin Verraes (Bel) Accent Jobs-Wanty
59 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
60 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
61 Kristian Sbaragli (Ita) MTN-Qhubeka
62 Luca Mazzanti (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
63 Brice Feillu (Fra) Sojasun
64 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
65 Koen De Kort (Ned) Team Argos-Shimano
66 Anthony Delaplace (Fra) Sojasun
67 Maxime Mederel (Fra) Sojasun
68 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
69 Mateusz Nowak (Pol) CCC Polsat Polkowice
70 Christian Delle Stelle (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
71 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
72 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural
73 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
74 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia
75 Luca Paolini (Ita) Katusha
76 Nikias Arndt (Ger) Team Argos-Shimano
77 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
78 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
79 Dennis Van Niekerk (RSA) MTN-Qhubeka
80 Jonathan Cantwell (Aus) Team Saxo-Tinkoff
81 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol
82 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff
83 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
84 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN-Qhubeka
85 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
86 Piotr Gawronski (Pol) CCC Polsat Polkowice
87 Marko Kump (Slo) Team Saxo-Tinkoff
88 Pawel Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice
89 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
90 Sander Cordeel (Bel) Lotto Belisol
91 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Solutions Credits
92 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
93 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team
94 Koen Barbe (Bel) Crelan-Euphony
95 Andrey Mizourov (Kaz) Torku Sekerspor
96 Marco Haller (Aut) Katusha
97 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quick Step
98 Maxim Belkov (Rus) Katusha
99 Aldo Ino Ilesic (Slo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
100 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne-Seche Environnement
101 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
102 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun
103 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
104 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quick Step
105 James Vanlandschoot (Bel) Accent Jobs-Wanty
106 Angelo Pagani (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
107 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
108 Sébastien Duret (Fra) Bretagne-Seche Environnement
109 Michael Hepburn (Aus) Orica-GreenEdge
110 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty
111 Stijn Steels (Bel) Crelan-Euphony
112 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Seche Environnement
113 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Seche Environnement
114 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Natnael Berhane (Eri) Team Europcar
116 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice
117 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
118 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Colombia
119 Andreas Stauff (Ger) MTN-Qhubeka
120 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo-Tinkoff
121 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team
122 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia
123 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol
124 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun
125 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural
126 Jay McCarthy (Aus) Team Saxo-Tinkoff
127 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quick Step
128 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
129 Markus Eichler (Ger) Team NetApp-Endura
130 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural
131 Kevin Claeys (Bel) Crelan-Euphony
132 Martin Wesemann (RSA) MTN-Qhubeka
133 Bradley Potgieter (RSA) MTN-Qhubeka
134 Cameron Meyer (Aus) Orica-GreenEdge
135 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun
136 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quick Step
137 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
138 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
139 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
140 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
141 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
142 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia
143 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
144 Jacobus Venter (RSA) MTN-Qhubeka
145 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
146 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
147 Alexander Porsev (Rus) Katusha
148 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp-Endura
149 Jean-Marc Marino (Fra) Sojasun
150 Clément Koretzky (Fra) Bretagne-Seche Environnement
151 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
152 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor
153 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
154 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia
155 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step
156 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural
157 Christopher Juul Jensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
158 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team
159 Junya Sano (Jpn) Vini Fantini-Selle Italia
160 Ji Cheng (Chn) Team Argos-Shimano
161 Andrea Pasqualon (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
162 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano
163 Pier Paolo De Negri (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
164 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
165 Frederique Robert (Bel) Lotto Belisol
166 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice
167 Timothy Duggan (USA) Team Saxo-Tinkoff
168 Frédéric Amorison (Bel) Crelan-Euphony
169 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
170 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team
171 Graeme Brown (Aus) Blanco Pro Cycling Team
172 Jonathan Breyne (Bel) Crelan-Euphony
173 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:35
174 Thomas Damuseau (Fra) Team Argos-Shimano 0:00:37
175 Mark Renshaw (Aus) Blanco Pro Cycling Team 0:00:45
176 Allan Davis (Aus) Orica-GreenEdge
177 Roy Jans (Bel) Accent Jobs-Wanty
178 Gregory Habeaux (Bel) Accent Jobs-Wanty
179 Timofey Kritskiy (Rus) Katusha
180 Thomas Raeymaekers (Bel) Team Novo Nordisk
181 Albert Timmer (Ned) Team Argos-Shimano 0:00:48
182 Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp-Endura 0:00:51
183 Jetse Bol (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:00:52
184 Massimo Graziato (Ita) Lampre-Merida 0:00:55
185 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:01:19
186 Robert Wagner (Ger) Blanco Pro Cycling Team
187 Jos Van Emden (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:24
188 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida
189 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural 0:01:37
190 Andrea Di Corrado (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:01:47
191 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:53
192 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:56
193 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Caja Rural 0:06:39
Points classification
1 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 15 pts
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 14
3 Yuriy Metlushenko (Ukr) Torku Sekerspor 13
4 Roger Kluge (Ger) Team NetApp-Endura 12
5 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quick Step 11
6 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 10
7 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 9
8 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 8
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 7
10 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 6
11 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia 5
12 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 5
13 Alexey Tsatevich (Rus) Katusha 4
14 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 3
15 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice 3
16 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team 2
17 Baptiste Planckaert (Bel) Crelan-Euphony 1
18 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Caja Rural 1
Turkish Beauties sprint classification
1 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha 5 pts
2 Frederique Robert (Bel) Lotto Belisol 3
3 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor 1
Mountains classification
1 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor 5 pts
2 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor 3
3 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 2
4 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Caja Rural 1
Teams classification
1 Lampre-Merida 9:25:51
2 Crelan – Euphony
3 Bardiani Valvole-CSF Inox
4 Orica GreenEdge
5 Torku Sekerspor
6 Team Novo Nordisk
7 Katusha Team
8 Vini Fantini-Selle Italia
9 Team NetApp-Endura
10 CCC Polsat Polkowice
11 Bretagne Séché Environnement
12 Team Argos-Shimano
13 Colombia
14 Lotto-Belisol Team
15 Accent Jobs – Wanty
16 Astana Pro Team
17 UnitedHealthcare Pro Cycling Team
18 MTN Qhubeka
19 Sojasun
20 Caja Rural
21 Omega Pharma-QuickStep
22 Cofidis, Solutions Crédits
23 Team Saxo -Tinkoff
24 Team Europcar
25 Blanco Pro Cycling Team

Информация: Cycling Junkies

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.