Tour de Pologne ’12: Жденек Стибар донесе победа за Omega Pharma-QuickStep в Полша

Stage 3 Kedzierzyn – Cieszyn 201.7km

Tour de Pologne ’12 Zdenek Stybar (Omega Pharma-QuickStep) Photo: http://www.omegapharma-quickstep.com

Zdenek Stybar спечели спринта за финалната линия в Cieszyn след 201.7 км. След него второто място в етапа хвана Francesco Gavazzi от отбора на Astana, а трети се добра Sacha Modolo от Colnago – CSF Inox.

Генералното класиране все още е в краката на състезателя на Liquigas Cannondale Moreno Moser. Той ще се порадва на вниманието на камерите поне още ден, въпреки сериозната заплаха на позицията. След него на едва 1″ е представителят на домакините Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-Quickstep). Lars Boom (Rabobank) е трети на 6″

Нашенецът Данаил Андонов Петров пресече финалната линия на 144 място, а в генералното класиране е на 114. позиция.

***
Zdenek Stybar won the final sprint in front of Francesco Gavazzi (Astana) second and Sacha Modolo (Colnago – CSF Inox) third.

The leadership jersey is still on the Moreno Moser’s shoulders (Liquigas Cannondale). One second behind him is the Polish rider Michal Kwiatkowski from Omega Pharma-Quickstep and third Lars Boom (Rabobank) at 6″.

Bulgarian tricolour Danail Andonov (Caja Rural) cross the finish line 144th, and place himself at 114th position in the general classification.

Tour de Pologne ’12 Moreno Moser (Liquigas Cannondale) Photo: ATCommunication/Tour de Pologne

 

1 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 5:01:51
2 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team
3 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
4 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep
5 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale
6 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
7 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team
8 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
9 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling
10 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
11 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
12 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep
13 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
14 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
15 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp
16 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan
17 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
18 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox
19 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep
20 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan
General classification after stage 3
1 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 15:24:31
2 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 0:00:01
3 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:06
4 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 0:00:07
5 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 0:00:09
6 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 0:00:10
7 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD
8 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep
9 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
10 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
11 Tiago Machado (Por) RadioShack-Nissan
12 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
13 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
14 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
15 Alexandre Geniez (Fra) Argos-Shimano
16 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi
17 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
18 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
19 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Movistar Team
20 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
21 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team
22 Volodymir Gustov (Ukr) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
23 Rafal Majka (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
24 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
25 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
26 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Sharp 0:00:22
27 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:00:36
28 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 0:00:47
29 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 0:01:09
30 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:01:17
31 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:19
32 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team
33 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan
34 Igor Anton Hernandez (Spa) Euskaltel – Euskadi
35 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
36 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:01:23
37 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1 – Sanofi
38 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
39 Jack Bauer (NZl) Garmin – Sharp
40 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan
41 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
42 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
43 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat
44 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Astana Pro Team
45 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha Team
46 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:27
47 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:01:43
48 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat 0:01:49
49 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quickstep 0:02:00
50 Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Sharp
51 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team
52 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
53 Patxi Javier Vila Errandonea (Spa) Utensilnord Named
54 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:02:05
55 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team 0:02:06
56 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:02:11
57 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:02:12
58 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:32
59 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD
60 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:02:47
61 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team 0:02:58
62 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:03:12
63 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:53
64 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 0:04:01
65 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
66 Davide Mucelli (Ita) Utensilnord Named 0:04:21
67 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:04:37
68 Thierry Hupond (Fra) Argos-Shimano 0:04:43
69 Marco Canola (Ita) Colnago – CSF Inox 0:04:58
70 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:05:10
71 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Type 1 – Sanofi 0:05:15
72 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Sharp 0:05:37
73 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:06:24
74 Tomasz Marczynski (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:06:31
75 Gianni Meersman (Bel) Lotto Belisol Team 0:06:39
76 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:06:51
77 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale 0:08:24
78 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team 0:08:55
79 Mathieu Perget (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:02
80 Rémi Cusin (Fra) Team Type 1 – Sanofi
81 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox
82 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
83 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre – ISD 0:09:05
84 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 0:09:55
85 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:10:05
86 Laszlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:10:18
87 Oleg Berdos (Mda) Utensilnord Named
88 Mickael Delage (Fra) FDJ-Big Mat 0:11:13
89 Lukasz Bodnar (Pol) Polish National Team 0:11:18
90 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:11:25
91 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team 0:11:27
92 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
93 Heinrich Haussler (Aus) Garmin – Sharp 0:11:48
94 Stefano Locatelli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:12:09
95 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Caja Rural 0:12:22
96 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:12:26
97 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:12:39
98 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural 0:12:56
99 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
100 Pawel Cieslik (Pol) Polish National Team 0:13:18
101 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol Team 0:14:03
102 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Caja Rural
103 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:14:04
104 Miguel Minguez Ayala (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:14:36
105 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 0:14:41
106 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:14:47
107 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp 0:15:06
108 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named 0:15:13
109 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox
110 Simon Geschke (Ger) Argos-Shimano 0:15:47
111 Andrew Talansky (USA) Garmin – Sharp 0:15:51
112 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 0:15:52
113 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:15:56
114 Danail Andonov Petrov (Bul) Caja Rural
115 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD 0:16:22
116 Hayden Roulston (NZl) RadioShack-Nissan 0:16:34
117 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:16:37
118 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 0:17:18
119 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:17:31
120 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 0:17:55
121 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat 0:17:56
122 Dmytro Krivtsov (Ukr) Lampre – ISD 0:18:15
123 Mitchell Docker (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team 0:18:22
124 Daniel Teklehaimanot (Eri) Orica GreenEdge Cycling Team 0:20:15
125 Kenny Elissonde (Fra) FDJ-Big Mat
126 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team 0:20:54
127 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team 0:20:57
128 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:20:58
129 Thomas Damuseau (Fra) Argos-Shimano 0:21:19
130 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:21:24
131 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:21:25
132 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge Cycling Team 0:21:39
133 Edward King (USA) Liquigas-Cannondale 0:22:06
134 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 0:22:07
135 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Cycling Team 0:22:35
136 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:22:55
137 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 0:23:15
138 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:23:16
139 Ramon Sinkeldam (Ned) Argos-Shimano 0:23:21
140 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
141 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
142 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team 0:23:26
143 Aidis Kruopis (Ltu) Orica GreenEdge Cycling Team 0:23:33
144 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling 0:23:36
145 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team 0:23:43
146 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team 0:24:08
147 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:24:25
148 Gregor Gazvoda (Slo) AG2R La Mondiale
149 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 0:24:42
150 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 0:24:50
151 Bert De Backer (Bel) Argos-Shimano
152 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
153 Joost Posthuma (Ned) RadioShack-Nissan 0:25:12
154 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
155 Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team 0:25:59
156 Jurgen Van De Walle (Bel) Lotto Belisol Team
157 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel – Euskadi
158 Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox
159 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
160 Julian Dean (NZl) Orica GreenEdge Cycling Team
161 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat 0:26:27
162 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:26:36
163 Robert Wagner (Ger) RadioShack-Nissan 0:27:55
164 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team 0:29:45
165 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD 0:30:37
166 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 0:30:40
167 Alexander Riabkin (Rus) Caja Rural 0:31:03
168 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:31:20
169 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 0:32:06
170 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:32:11
171 Rudiger Selig (Ger) Katusha Team
172 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team 0:33:17
173 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 0:34:51
174 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
175 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale
176 Filippo Baggio (Ita) Utensilnord Named
177 Takashi Miyazawa (Jpn) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank
178 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:56
179 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Caja Rural 0:35:10
180 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat 0:35:33
181 Roger Kluge (Ger) Argos-Shimano
182 Tomasz Kiendys (Pol) Polish National Team 0:36:00
183 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge Cycling Team 0:36:05
184 Adrian Saez (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:37:45
185 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD 0:42:12
186 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:45:01
187 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol Team 0:45:17
188 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi 0:45:34
189 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 0:45:39
190 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi
191 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team 0:46:38
192 Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi 0:46:43
193 Marco Zanotti (Ita) Utensilnord Named
194 Jimmy Casper (Fra) AG2R La Mondiale 1:06:37
Points classification
1 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 36 pts
2 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 36
3 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 34
4 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 31
5 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 27
6 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 24
7 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 22
8 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 21
9 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma-Quickstep 20
10 Ben Swift (GBr) Sky Procycling 20
11 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 19
12 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 19
13 Elia Viviani (Ita) Liquigas-Cannondale 19
14 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 18
15 John Degenkolb (Ger) Argos-Shimano 17
16 Jan Bakelants (Bel) RadioShack-Nissan 15
17 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 15
18 Michal Golas (Pol) Omega Pharma-Quickstep 14
19 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team 14
20 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team 14
21 Theo Bos (Ned) Rabobank Cycling Team 14
22 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 13
23 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 13
24 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 11
25 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 11
26 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi 11
27 Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team 10
28 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 10
29 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 10
30 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team 10
31 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep 9
32 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 9
33 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 8
34 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-Big Mat 8
35 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 7
36 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 7
37 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 6
38 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale 5
39 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named 5
40 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 4
41 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi 3
42 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox 3
43 Rafael Andriato (Bra) Farnese Vini – Selle Italia 3
44 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 2
45 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 1
46 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 1
47 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1
Sprint classification
1 Lukasz Bodnar (Pol) Polish National Team 9 pts
2 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 6
3 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 5
4 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 4
5 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 3
6 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 3
7 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Sharp 3
8 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 3
9 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 2
10 Linus Gerdemann (Ger) RadioShack-Nissan 1
11 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 1
12 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 1
13 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 1
Mountains classification
1 Daniel Teklehaimanot (Eri) Orica GreenEdge Cycling Team 30 pts
2 Bartlomiej Matysiak (Pol) Polish National Team 24
3 Gabriele Bosisio (Ita) Utensilnord Named 20
4 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge Cycling Team 14
5 Frederico Rocchetti (Ita) Utensilnord Named 13
6 Jaroslaw Marycz (Pol) Team Saxo Bank – Tinkoff Bank 11
7 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 10
8 Mateusz Taciak (Pol) Polish National Team 10
9 Lars Petter Nordhaug (Nor) Sky Procycling 7
10 Sylvain Georges (Fra) AG2R La Mondiale 6
11 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quickstep 5
12 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team 3
13 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 3
14 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 3
15 Thomas Peterson (USA) Garmin – Sharp 3
16 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 2
17 Jack Bauer (NZl) Garmin – Sharp 2
18 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox 2
19 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quickstep 2
20 Damian Walczak (Pol) Polish National Team 2
21 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ-Big Mat 1
22 Adrian Kurek (Pol) Utensilnord Named 1
Teams classification
1 Sky Procycling 46:14:03
2 Omega Pharma – Quickstep
3 Radioshack-Nissan
4 AG2R La Mondiale
5 Movistar Team
6 Team Saxo Bank-Tinkoff Bank
7 Garmin-Sharp 0:01:25
8 Pro Team Astana
9 Rabobank Cycling Team 0:01:56
10 BMC Racing Team 0:02:26
11 Euskaltel-Euskadi 0:03:04
12 Colnago – CSF Inox 0:03:39
13 Liquigas-Cannondale 0:04:27
14 Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:00
15 Lampre – ISD 0:05:05
16 FDJ-Big Mat 0:06:34
17 Katusha Team 0:07:01
18 Utensilnord Named 0:07:14
19 Argos-Shimano 0:08:02
20 Team Type 1 – Sanofi 0:11:23
21 Polish National Team 0:14:05
22 Farnese Vini – Selle Italia 0:15:30
23 Caja Rural 0:31:32
24 Lotto Belisol Team 0:31:44
25 Orica GreenEdge Cycling Team 0:45:54

Информация и превод: https://www.facebook.com/CyclingJunkies

Photos:

Zdenek Stybar (Omega Pharma-QuickStep): http://www.omegapharma-quickstep.com

Moreno Moser (Liquigas Cannondale): ATCommunication/Tour de Pologne

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.